Eğlenceli Havuz Parkı

Eğlenceli Havuz Parkı oyunu 2257 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Kategorileri Komik Oyunlar

Eğlenceli Havuz Parkı Eğlenceli Havuz Parkı ; Yazın bir tatil beldesine gidip havuza girmek, arkadaşlarımızla eğlenmek hepimizin yıl boyunca hayalidir. Ama insanların bu hayallerini ızdıraba dönüştüren bir çocuk var. Önüne gelen herkese şaka yapan bu çocuk, aslında oldukça komik. Havuz kenarında eğlenen kızları sanki yanlışlıkla olmuş gibi düşüren, havuz içinde köpekbalığı taklidi yaparak onları korkutan bu çocuğun yaptıklarını saya say bitmez. Oyunda çocuğun neler yapması gerektiğini sağ alt kısımda görünen "Hint" yazısına tıklayarak öğrenebilirsiniz. Mouse ile oyunun kontrolünü elinizde tutabilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.

Oyun Oyna

Eğlenceli Havuz Parkı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tır Parkı Tır Parkı Tır parkı oyunu erkek oyuncularımıza hitap eden eğlenceli bir oyundur. Oyunun yüklenmesini bir süre bekledikten sonra Start butonuna basmalı ve tırınızın rengini seçtikten sonra Play butonuna basarak oyuna başlamalısınız. Oyunda yapmanız gereken istenilen yere tırınızı park etmektir. Tırı istenilen yere park ettiğinizde diğer seviyelere çıkmaya hak kazanacak ve eğlencenin tadını daha fazla çıkaracaksınız. Oyundaki tırınızı yön tuşlarıyla yönlendirebilirsiniz. Atlikarinca.com tüm oyuncularına iyi eğlenceler diler.

Havuzdaki Kız Havuzdaki Kız Havuzdaki deniz yatağının üzerindeki uzanmış kızı yazın modasına uygun bir şekilde giydirmelisiniz. Takılarını da bikiniye göre seçerseniz bu güzel kız ile havuzda oldukça dikkat çekebilirsiniz. Herkesin dikkatini çekebilmeniz için gösterişli bikinller ve takılar seçmeye özen gösterin.

Havuzda Sumolar Havuzda Sumolar Bu oyunda sumolar havuzda yarışıyorlar. Oyundaki çemberden kim daha önce rakibini atarsa o oyunda birincilik kazanıyor. Oyunda sumolarınıza klavyede bulunan yön tuşlarıyla hakim olabilirsiniz. Oyun yüklendikten sonra Start(basla) butonuna basın ve oyunu başlatın.

Gösteri Parkı Gösteri Parkı Gösteri parkında seyircilere birbirinden farklı nefes kesen gösterilet yapacak ve seyircileri memnun etmeye çalışacaksınız. Mouse'unuzla size verilen nesneleri kullanarak sirk çalışanımızı engellerden geçireceksiniz. İyi Eğlenceler.

Eğlenceli Nişan Eğlenceli Nişan NEW GAME yazısına tıklayarak oyun alanına gidin. Bu oyunumuzdaki amacınız kedi ve köpeği istenilen kutuların içine düşürmek olacak. Bölüm atlamalı bir oyun. Mause ile hedef alarak kedi ve köpeği uygun kutulara düşürmeye çalışın.

Eğlenceli Havuz Parkı Eğlenceli Havuz Parkı Yazın bir tatil beldesine gidip havuza girmek, arkadaşlarımızla eğlenmek hepimizin yıl boyunca hayalidir. Ama insanların bu hayallerini ızdıraba dönüştüren bir çocuk var. Önüne gelen herkese şaka yapan bu çocuk, aslında oldukça komik. Havuz kenarında eğlenen kızları sanki yanlışlıkla olmuş gibi düşüren, havuz içinde köpekbalığı taklidi yaparak onları korkutan bu çocuğun yaptıklarını saya say bitmez. Oyunda çocuğun neler yapması gerektiğini sağ alt kısımda görünen "Hint" yazısına tıklayarak öğrenebilirsiniz. Mouse ile oyunun kontrolünü elinizde tutabilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.

Eğlenceli Basket 2 Eğlenceli Basket 2 Sevilen be beğenilerek oynanan eğlenceli basket oyunumuzun 2. serisi sizlerle. Oyunumuzda mouse'unuzla nişan alarak platformdaki tüm altınları toplayacak ve hedefteki potaya basket atacaksınız. İyi Eğlenceler.

Dora Eğlenceli Makyaj Dora Eğlenceli Makyaj Dora Eğlenceli Makyaj oyununun adındanda anlaşılacağı üzere bu oyunumuzda Kaşif Dora'nın makyajını yapacaksınız. Ancak Dora Eğlenceli Makyaj oyunu klasik makyaj oyunları gibi kolay bir oyun değildir. Oyunumuzda Dora'nın makyajını okulda ders esnasında oğretmene yakalanmanadan yapmanız gerkemektedir. Oyunun sağ kısımında bulunan menülere tıklayarak Dora'nın makyajını yapmaya çalışacaksınız. Ancak tabii ki de bunu yaparken dikkatli olmalı ve oğretmene yakalanmamalısınız. İyi eğlenceler diliyoruz.

Diva'nın Parkı Diva'nın Parkı Kahramanımızın en güzel araba park yarışında ona yardım ediniz. Ona en iyi güzelliği veriniz.