Macera Oyunları

0/2

Macera Oyunları

Şeytan Zombiler Şeytan Zombiler Zombiler bütün ülkeyi esir almıştır. Bildiğniz üzere zombileri normal yollardan öldürmek mümkün değildir. Bu yüzden ülkenin insanları bir gülle aracı yapar ve ateş topları yaparlar. Şeytan Zombiler oyununda ki göreviniz bu araçları kullanarak oyun içerisinde yer almakta olan Şeytan Zombileri yok etmek olacaktır. Oyunumuza giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesinin ardından PLAY yazısına tıklamanız gerekmektedir. Oyuunmuzda farenizi kullanarak şeytan zombileri yok etmelisiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Jet Uçurma Jet Uçurma Karanlık bölgede düşman askerlerini yok etmek isteyen jet yöneldiği yanlış bölgelerden ötürü kendisini farklı bir boyutta bulmuştur. Sizler jeti kontrol etmeli ve zorlu bölgeden kurtulmasını sağlamalısınız. Ancak bölgeden kurtulmak hiç kolay olmayacaktır. Bunun için jetin kontrolünü iyi sağlamalı ve karşınıza gelen engelleri başarılı bir şekilde geçmelisiniz. Jetin kontrolünü sağlayabilmek için w,a,s,d veya yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Uçağınızı istediğiniz noktaya getirebilmek ve diğer işlemleri gerçekleştirebilmek için farenizi kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde ilerledikçe uçağınız hızlanmaya başlayacak ve daha zorlu engeller karşınıza gelmeye başlayacaktır. Keyifli zaman geçirmeniz dileği ile iyi oyunlar dileriz.

Gizemli Geçit Gizemli Geçit Oyun içerisinde gizemli çocuk, yapay geçite ulaşarak, farklı boyuta ışınlanmak istiyor. Ancak karşısına çıkan zorlu engelleri başarılı bir şekilde geçmeyi başaramayan çocuk, yapay geçite ulaşamıyor. Siz gizemli çocuğa yardım ederek, kontrolünü sağlamalı ve yapay geçite ulaşmasını sağlamalısınız. Çocuğu kontrol edebilmek için w,a,s,d tuşlarını kullanabilirsiniz. Oyun başarılı bir şekilde bitirdiğiniz her bölümün ardından daha zorlu bölümler ile devam etmektedir. Dar alanlardan çocuk ile geçebilmek için boşluk tuşunu kullanarak, çocuğun minik fareye dönüşmesini sağlamalısınız. E ve boşluk tuşunu kullanarak, çocuğun dev bir yaratığa dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Gizemli geçit oyununa giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play yazısına tıklayınız. İyi oyunlar dileriz.

Uzaylı Kaçışı Uzaylı Kaçışı Oyununda her oyunda olduğu gibi yüklenmesini bekliyoruz. Daha sonra sırasıyla 3 kez PLAY butonuna basarak oyuna giriş yapıyoruz. Oyunda mouse kullanarak etrafımızdaki cisimleri topluyor ve oyunun sırlarını çözüyoruz. İyi eğlenceler.

Ateş ve Su 4 Ateş ve Su 4 Kraloyunoyun un en sevilen ve beğenilen oyunu olarak bilinen ateş ve su oyunumuzun 4. serisi ve en güzel bölümünü sizlere sunuyoruz. Ateş adam ve su kızı bu bölümde daha dikkatli şekilde kontrol ederek çıkışlara gidiyor. Bölümleri en kısa zamanda tamamlamalısınız. Su kızını kontrol etmek için yön tuşlarını, ateş adamı kontrol etmek için A,S,D ve W tuşlarını kullanmalısınız. En macera dolu bölümler sizleri bekliyor oyunu hem tek başına hemde arkadaşlarınızla da oynayabileceğinizi belirtmek isteriz. İyi oyunlar çocuklar.

Pizzacının Maceraları 2 Pizzacının Maceraları 2 Pizzacının maceraları oyunumuzda bu kez çırağı sebze ve meyve toplaması için gönderiyoruz. Tabi meyveler ve sebzeler karşımızda çırak gelsede bizi alsa diye beklemiyorlar. Aksi durum söz konusu ki bize karşılık veriyorlar. Elimizdeki maşa ile onları etkisiz hale getiriyor öyle topluyoruz. Yön tuşları ile çırağı kontrol edebilir boşluk tuşu ile vurarak etkisiz hale getirme işlemini tamamlayabilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Çöp Adam Macera 2 Çöp Adam Macera 2 Bol engelli ve zorlu bir platformdan oluşan oyunumuzda çöp adamı kontrol ederek yeşil çıkış noktasına varmalısınız. W,A,S,D tuşları ile yada Yön tuşları ile çöp adamı kontrol edebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Kediyi Kaçır Kediyi Kaçır Engellerler ve uçurumlarla dolu yolda koşan kedimizi yön tuşları ile kontrol edecek ve engelleri aşmasını sağlayarak kaçmasına yardımcı olacağız. Eğerki bir yerde yanarsanız topladığınız paralar ile bazı özelliklerinizi yükseltebiliyor ve yeni oyuna daha güçlü ve hızlı bir şekilde başlıyorsunuz. Yön tuşları ile oyunu oynayacak ve kedimizi en iyi şekilde kontrol ederek ona yardımcı olacaksınız. İyi Eğlenceler.

Yamaçtan Atlama Yamaçtan Atlama Yamaçtan atlama oyununda, kontrol ettiğiniz karakter ile yüksek bir noktadan atlayış gerçekleştirecek ve karşınıza çıkan düşmanlar ile mücadele edeceksiniz. Oyun içerisinde yön tuşları ve fare ile tüm kontrolleri sağlayabilirsiniz. İlk bölümlerde sadece puan kazanmaya çalışacak ve görevinizi tamamlamak için mücadele edeceksiniz. Başarılı olmanız halinde, zorlu bölümlerde mücadele etmeye hak kazanabilirsiniz. Çizgi roman tarzında hazırlanan oyunumuzda, rakiplerinize döverek öldürmek için yön tuşlarına seri bir şekilde basmanız gerekiyor. İyi eğlenceler dileriz.

Su Botu Yarışı Su Botu Yarışı Su botu yarışı oyunumuzda yarış için kurulmuş parkurda engellere takılmadan hızlı bir şekilde bitiş noktasına varmalısınız. Yön tuşları ile botun kontrolünü sağlayabilir X tuşu ile olan turbonuzu kullanarak aniden hızlanabilirsiniz. Boşluk tuşu sizin botun üstünden atlamanıza yardımcı oluyor. Yarış sonları kazandığınız paralar ile botunuzun özelliklerini yükseltebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

0/2