Makyaj Oyunları

0/4

Makyaj Oyunları

Popüler Kız Makyajı Popüler Kız Makyajı Popüler Kız Makyajı isimli yeni makyaj oyunumuza giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesinin ardından oyuna giriş yapabilmek için PLAY yazan kısıma tıklayarak oyuna giriş yapmalısınız. Popüler Kız Makyajı oyununda ki göreviniz oyunun yüklenmesinin ardından güzeller güzeli ve okulunun en popüler kızı olan sevimli kızımızı giydirmek ve ona makyaj yapmak olacaktır. Popüler Kız Makyajı oyununda farenizi kullanarak kıza dilediğiniz gibi makyaj yapabileceksiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.

Dora Eğlenceli Makyaj Dora Eğlenceli Makyaj Dora Eğlenceli Makyaj oyununun adındanda anlaşılacağı üzere bu oyunumuzda Kaşif Dora'nın makyajını yapacaksınız. Ancak Dora Eğlenceli Makyaj oyunu klasik makyaj oyunları gibi kolay bir oyun değildir. Oyunumuzda Dora'nın makyajını okulda ders esnasında oğretmene yakalanmanadan yapmanız gerkemektedir. Oyunun sağ kısımında bulunan menülere tıklayarak Dora'nın makyajını yapmaya çalışacaksınız. Ancak tabii ki de bunu yaparken dikkatli olmalı ve oğretmene yakalanmamalısınız. İyi eğlenceler diliyoruz.

 Buluşma Makyajı Buluşma Makyajı Her haftasonu sevdiği arkadaşlarıyla birlikte sinemaya giden kızımızın giyinmesi ve makyaj yapması için ona yardımcı olmanız gerekiyor. Sol taraftaki menüyü kullanarak ona en güzel makyajını yapacak, yaptığınız makyajın rengine uygun kıyafetler giydirerek çok daha hoş görünmesini sağlayacaksınız. Mouse ile oyunun kontrolünü elinizde tutabilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.

Bakımlı İş Kadını Bakımlı İş Kadını Bu oyunumuzda her sabah olduğu gibi işe gidecek olan bir kadın, makyajının ve kıyafetlerinin uyumuna dikkat ederek hazırlanmak istiyor. Bunun için bir günlükte olsa sizin yardımınıza ihtiyaç duyuyor. Oynun yüklenmesinden sonra sol tarafta göreceğiniz seçeneklerden en baştan olmak üzere başlayarak bu iş kadınının saçlarından ayakkabılarına kadar giyimini ve makyajının yapılmasını sağlayacaksınız. Mouse ile kontrol edebileceğiniz oyunumuzu oynayabilmeniz için yüklenmesinden sonra "Play" yazısına tıklayın. iyi eğlenceler diliyoruz.

Doğum Günü Makyajı Doğum Günü Makyajı Doğum Günü Makyajı oyununda güzel kız kendi doğum günü için süslenmek istiyor ama bu konuda sizden yardım alması gerekli. Sadece mouse yardımı ile oynayabileceğiniz oyunda kıza hem makyaj hemde giydirme işlemi uygulayacaksınız. Play butonuna basarak açılan oyunda hepinize iyi eğlenceler dileriz..

3D Kuaför 3D Kuaför 3D Kuaför oyununda güzel kız saçlarına yeni şekil vermek istiyor. Sizin görevinizde ona bu konuda yardımcı olmak. Sadece mouse yardımı alarak kızınm saçlarını kesebilirsiniz. Yanlardaki saçlarınıda kesmek isterseniz kızı döndürebilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler ve bol şanslar dileriz..

Gerçek Makyaj Yap Gerçek Makyaj Yap Gerçek Makyaj Yap oyununda güzel kızımız sizlerin karşısına makyajsız geliyor. Gerçek makyaj yapıyor gibi oynayacağınız oyunumuz da 3 boyutlu olarak kız süsleyeceksiniz. Mouse yardımı ile oynanan oyunda Play ve Start butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Saç Kesimi Saç Kesimi Saç Kesimi oyununda güzel kız yeni model saçaları için sizin kuaförünüze geliyor. Onu en iyi biçimde süslemek ve güzelleştirmek sizin göreviniz. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna basarak oyuna başlayın. Daha sonra mouse yardımı alarak oyundaki bütün kontrollerinizi sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Tuğba Büyüküstün Makyaj Tuğba Büyüküstün Makyaj Tuğba Büyüküstün Makyaj oyununda çeşitli dizilerde rol almış bir kıza makyaj yapacaksınız. Birbirinden güzel saç biçimleri ve aksesuarlar kullanacağınız oyunda sadece mouse yardımı ile kontrolleri sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Feriha Makyaj Feriha Makyaj Feriha Makyaj oyununda sizlere güzeller güzeli Hazal Kayayı sunuyoruz. Onun saç modellerinden göz rengine kadar herşeyini değiştirecek ve onu daha güzel bir hale getireceksiniz. Oyunumuz yüklendikten sonra kendiliğinden açılır. Siz sadece mouse yardımı alıp ferihayı süslemelisiniz. İyi eğlenceler dileriz..

0/4