Mario Oyunları

0/1

Mario Oyunları

kral oyun mario kral oyun mario kral oyun mario isimli çizgi film ve atari oyunu karakteri her zaman olduğu gibi zorlu bir maceraya atılmak üzeredir. kral oyun mario isimli bu oyunda kral oyun mario'nun prensesi kötü kalpli canavarlar tarafından kaçırııyor ve Kral Mario da Prensesini kurtarabilmek için zorlu bi maceraya atılmaya karar veriyor. Bu macera sırasında sizlerden yardım bekleyen kral oyun mario nun kontrolünü sağlayabilmek için yön tuşlarınızı kullanarak hareket etmeniz gerekmektedir. İyi eğlenceler diliyoruz.

Mario Motor Mario Motor Sevdiğiniz karakter Mario'un başı dertte Ejderhanın yumurtasını alan Mario yumurtayı kaleye ulaştırma ile görevlidir. Bu görevi başarılı bir şekilde bitirebilmesi için peşinde olan ejderhadan kurtulması gereken Mario sizlerden yardım istemektedir. Sizler Mario'ya yardım etmeli ve motorun kontrolünü sağlayarak ejderhaya yakalanmadan kaleye ulaşmalısınız. Oyun içeriside motorun kontrolünü sağlayabilmek için klavyenizin ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Bölüm içerisinde bulunan mantarları toplayarak nitro kutunuzu doldurabilirsiniz. Space tuşuna basmanız halinde ise nitronuz aktif hale gelecektir. Ejderhaya yakalanmanız halinde 1 hakkınızı kaybedeceksiniz. Bölümleri geçtikçe daha farklı parkurlarda ejderhadan kaçmaya çalışacaksınız. Mario Motor oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Mario Helikopteri Mario Helikopteri Macera oyunları ile herkesin büyük sevgisini kazanan Mario bunlara bir yenisi daha ekliyor. Bu oyunu oynayabilmek için sitemizin Mario Oyunları kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Oyunda prensesi kurtarmak isteyen Mario bunu gerçekleştirebilmesi için helikopterinin kontrolünü sağlaması gerekmektedir. Sizler Mario'ya yardım etmeli ve helikopterin kontrolünü sağlamalısınız. Oyun içerisinde helikopterin kontrolünü sağlayabilmek için klavyenizin ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Bu zorlu oyunda sol tarafta bulunan enerjiniz bitmesi halinde helikopter düşmeye başlayacaktır. Mario'nun en yeni oyunlarını sitemizi ziyaret ederek bulabilirsiniz. Mario Helikopteri oyununda sizlere başarılar dileriz

Mario Gizli Nesneler Mario Gizli Nesneler Mario'nun yeni bir oyununu sitemize ekliyoruz. Macera oyunlarının vazgeçilmez karakteri olan Mario bu oyun ile sizlere eğlenceli dakikalar yaşatıcaktır. Bu harika oyuna Play Game ve Play seçeneklerine sırası ile tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oyunda üst kısımda bir miktar harfler yazılmaktadır. Bu harfleri sizlerden resim üzerinde bulmanız istenmektedir. Harfleri bulabilmek için büyüteçinizi kullanabilirsiniz. Bu harika oyundaki bütün kontrolleri gerçekleştirmek için farenizi kullanabilirsiniz. Resim üzerindeki bütün harfleri bulmanız halinde oyuna bir sonraki bölümde devam edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Mario Jet Ski Mario Jet Ski En güçlü atari oyunu kahramanlarından biri olan Mario bu oyunda sizler ile buluşacak. Mario'nun bugüne kadar olan tüm maceraları hep zorlu ve tehlikle doluydu. Ancak bu sefer ki macerası diğer maceralarına göre daha kolay. Mario bu sefer ki oyununda Jet Ski denizlere açılıyor ve bu konuda sizlerden yardım istiyor. Mario Jet Ski oyununda ona yardımcı olabilmek için Play yazısına tıklayarak oyunumuza başlamalısınız ve ardından yön tuşlarınızı kullanarak Mario'nun Jet Ski aracını kullanarak oyunda ki parkurları bitimeye çalışmalısınız. İyi eğlenceler diliyoruz.

Süper Mario Dünyası Süper Mario Dünyası Süper Mario isimli çizgi film ve atari oyunu karakteri her zaman olduğu gibi zorlu bir maceraya atılmak üzeredir. Süper Mario Dünyası isimli bu oyunda Süper Mario'nun prensesi kötü kalpli canavarlar tarafından kaçırııyor ve Mario'da Prensesini kurtarabilmek için zorlu bi maceray atılmaya karar veriyor. Bu macerası sırasında sizlerden yardım bekleyen Süper Mario'nun kontrolünü sağlayabilmek için yön tuşlarınızı kullanarak hareket etmeniz gerekmektedir. İyi eğlenceler diliyoruz.

Mario Ekspres Mario Ekspres Mario Ekspres adlı yeni Mario oyunumuza giriş yapabilmek için öncelikle oyunun yüklenmesinin bitmesini beklemeniz gerekmektedir. Ardından PLAY yazısına tıklayarak Mario Ekspres oyununa giriş yapacaksınız. Bu oyunumuzda atari oyunu kahramanı Mario'nun yardımına koşmanız gerekiyor. Oyunda Mario'nun Ekspres arabasının kontorlünü sağlayabilmek için yön tuşlarınızı kullanmanız gerekmektedir. Bu sayede araba ile hiç bir kaza yapmadan yarışı tamamlamalısınız. İyi eğlenceler diliyoruz.

Mario vs Kaplumbağa Mario vs Kaplumbağa Kaplumbağaların saldırısına uğrayan mario bölgesini korumak için gökyüzünden uçarak gelen kaplumbağalara ok fırlatarak onları etkisiz hale getirmeye çalışıyor. Marionun kontrolünü sağlamak için yön tuşlarını kullanın. Ok fırlatmak için ise boşluk tuşuna basmalısınız. İyi eğlenceler dileriz.

Motorcu Mario Motorcu Mario Motorcu mario oyununa yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Oyundaki amacınız mario ile birlikte motor kullanıp bölüm sonuna kadar kaza yapmadan motoru kullanmaktır. Bölüm atlamalı oyunda motoru engellere takılmadan bölüm sonuna ulaştırmayı başarmanız halinde yeni bölümlere geçiş yapabilirsiniz. Oyunda motorun kontrolünü sağlamak için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Mario Tırmanma Macerası Mario Tırmanma Macerası Oyun kahramanı Mario, macera oyunlarına bir yenisini daha ekliyor. Oyunda kontrol ettiğiniz Mario ile basamakları kullanarak, en üst noktaya ulaşmaya çalışacaksınız. Görevinizi başarılı bir şekilde bitirebilmek için basamaklarda bulunan tehlikeleri yaptığınız doğru hamleler ile geçmeniz gerekiyor. Eğlenceli oyunda Mario'nun kontrolünü sağlayabilmek için klavyenin ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Basamakların üzerinde bulunan kanatların üzerinden geçmeniz halinde, karakteriniz uçmaya başlayacak ve enerjisi bitene kadar hızlı bir şekilde ilerleyecektir. İyi oyunlar, başarılar dileriz.

0/1