Yeni Süper Mario Serüveni

Yeni Süper Mario Serüveni oyunu 1289 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Mario Oyunları

Yeni Süper Mario Serüveni Yeni Süper Mario Serüveni ; Yeni Süper Mario serüveni oyununda mario prensesi kurtarmak için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Ama sizin yardımınız olmadan bu serüvenden çıkamıcak gibi. Ona yardım elinizi uzatın ve prensesi kurtarmasını sağlayın. oyun yüklendikten sonra öncelikle Play butonuna medya. Daha sonra klavyedeki istikamet tuşları ile hareket etmeye başlayacaksınız.İyi eğlenceler dileriz..

Oyun Oyna

Yeni Süper Mario Serüveni Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeni Yıl Hediyeleri Yeni Yıl Hediyeleri Oyunda noel babanın yeni yıl hediyelerinin tamamını toplamaya çalışıyorsunuz. Mouse ile bombayı patlatarak tüm kapalı kutuların açılmasını sağlayın. Çıkan hediyeleri de toplayarak istenilen skora ulaşmalısınız.

Yeni Süper Mario Serüveni Yeni Süper Mario Serüveni Yeni Süper Mario serüveni oyununda mario prensesi kurtarmak için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Ama sizin yardımınız olmadan bu serüvenden çıkamıcak gibi. Ona yardım elinizi uzatın ve prensesi kurtarmasını sağlayın. oyun yüklendikten sonra öncelikle Play butonuna medya. Daha sonra klavyedeki istikamet tuşları ile hareket etmeye başlayacaksınız.İyi eğlenceler dileriz..

Yeni Kürk Tasarımı Yeni Kürk Tasarımı Fare kontrolleri ile oynayacağınız oyunumuzda kontrolünü sağladığınız karakterimizi yönlendirerek oyun alanı içerisindeki kürkün tasarımını düzenlemelisiniz. Böylece oyunun galibi olabileceksiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin.

Süper Tır Park Oyunu Süper Tır Park Oyunu Süper Tır Park oyununda büyük, geniş Tır'ı size gösterilen yere YÖN TUŞLARINI kullanarak park etmeye çalışıyorsunuz. Eğer gösterilen yere hiçbir yere çarpmadan park ederseniz bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Süper Smaç Süper Smaç Basketbol topunu kap ve sayı yapmaya başla. Bir top seçmek için tıkla ve basılı tut, sonra atışının gücünü ve mesafesini ayarlamak için fareyi kullan. Şut atmak için mouseyi serbest bırak. Atışlar normalde 2 sayı değerinde ancak son 20 saniyede yapılan atışlar 3 puan değerindedir. Bazen pota hareket ediyor, bu yüzden topu iyi kontrol etmelisin.En güzel spor oyunları kraloyunoyun.com da oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Süper Saç Tasarımı Süper Saç Tasarımı Güzel kızımızı mükemmel saç tasarımları ile daha güzel ve daha şık göstermeliyiz. Mouse'unuzla ekranın sağında bulunan seçenekleri kullanarak zevkinize uygun saç tasarımları ve giysileri kullanabilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Süper Ralli Süper Ralli Play Game seçeneğini seçerek oyunumuza başlayabilir, aracınızı ve yarışacağınız haritayı seçerek yarışa başlayabilirsiniz. Yön tuşları ile aracın kontrolünü sağlayabilir,X tuşu ile nitronuzu kullanabilirsiniz. Yarışlardan kazandığınız paralarla aracınızın performansını artırabilir ve kilitli araçları açarak yeni araçlarla yarışma hakkı kazanabilirsiniz.En güzel araba oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır. Herkee iyi eğlenceler.

Süper Mario Dünyası Süper Mario Dünyası Süper Mario isimli çizgi film ve atari oyunu karakteri her zaman olduğu gibi zorlu bir maceraya atılmak üzeredir. Süper Mario Dünyası isimli bu oyunda Süper Mario'nun prensesi kötü kalpli canavarlar tarafından kaçırııyor ve Mario'da Prensesini kurtarabilmek için zorlu bi maceray atılmaya karar veriyor. Bu macerası sırasında sizlerden yardım bekleyen Süper Mario'nun kontrolünü sağlayabilmek için yön tuşlarınızı kullanarak hareket etmeniz gerekmektedir. İyi eğlenceler diliyoruz.

Süper Mario Bazuka 3 Süper Mario Bazuka 3 Sevilen ve beğenilen süper mario bazuka oyunumuzun 3. serisi sizlerle. Mario sevgilisini kaçıran kötülerden sevgilisini kurtarmak için edindiği yeni silahı bozuka ile vurmaktadır. Mouse'unuzla nişan alıp güç ayarı vererek bazuka ile bomba atıyor ve kötüleri patlatıyoruz. İyi eğlenceler.