Motorsiklet Oyunları

0/1

Motorsiklet Oyunları

Bisikletli Adam Bisikletli Adam Akrobasi çılgını olan bu adamın bisiklet üzerinde kaza yapmadan cambazlık yapmasına yardım edin. Boşluk tuşu ile bisikleti hareket ettirirken yön tuşları ile havada akrobasiler yapın.En güzel bisiklet oyunları Kraloyunoyun.com de oynanır.Herkeze iyi eğlenceler.

Riskli Gösteri Riskli Gösteri Sizden istenen skoru sağlayabilmek için size daha çok puan kazandırcak artistik hareketler gereketlere ihtiyacınız olacak. Bu sayede bölümleri başarılı bir şekilde geçerek oyunda ilerleyebileceksiniz. İlk etapta oyunu başlattıktan sonra yön tuşları ile motoru çalıştırıp harekete geçirin. Akrobasi için motorunuzun havada olması gerek. 1,2,3,4 ve 5 tuşlarıyla dilediğiniz hareketi yapabilirsiniz. Kaza yapmamaya dikkat edin.En güzel motorsiklet oyunları Kraloyunoyun.com de oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Motor Yarışı Motor Yarışı Motor Yarışı oyunumuzda şehirde birçok parkurda yarışıp birincilikte bitirmeye çalışacağız.Her yarış pistinde klavye yön tuşlarını kullanarak yan bariyerlere ve rakiplere çarpmadan önümüze çıkan N harfli bonusları toplayarak en yüksek puanla ve birincilikte bitirmeye çalışacağız.En güzel Motor oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

ATV Motor Yarış ATV Motor Yarış Oyunda size verilen atv motoru ile diğer araçları geçmek için mücadele etmelisiniz. Bunun için yapmanız gereken yön tuşları ile atv motorunuzun kontrol etmesini sağlamak ve patlayıcılardan oluşan itmelerden kendinizi korumaktır. en güzel motor oyunları Kraloyunoyun.com da olur. İyi eğlenceler.

Crash Yarışı Crash Yarışı Playstation ve Atarilerin en sevilen oyunlarından birisi şüphesiz Crash oyunu ile bilinmektedir. Çoğu kişi tarafından en az 1 kere oynanan bu oyunun harika flash versiyonu ile karşınıza geliyoruz. Crash bu oyunda büyük bir turnuvaya katılmaya hak kazanmıştır. Güçlü rakipleri ile mücadele içerisine girecek olan Crash sizlerden yardım istemektedir. Sizler Crash'e yardım etmeli ve turnuvayı birincilik ile bitirmesini sağlamalısınız. Yarış içerisinde Crash'in aracının kontrolünü sağlayabilmek için klavyenizin ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Crash yarışı isimli oyunda başarılı bitirdiğiniz her yarıştan sonra farklı bir parkurda yarışlara katılabilirsiniz. İyi yarışlar dileriz.

Motorcu Çöp Adam Motorcu Çöp Adam Motorcu çöp adam gri puslu bir yolda ilerliyor. İlerlerken yol üstündeki motor kasklarını toplaması gerekiyor. Motorun kontrolünü oldukça iyi bir şekilde sağlamalısınız. Motor oyunları genelde ilerlemeli ve yıldız toplamalı oluyor. Bu oyunun da diğerlerinden farkı bulunmuyor. Bu bakımdan dolayı oyunu oynamakta o kadar zorluk çekmeyeceksiniz. Klavyenizin yön tuşları ile çöp adamın motorunu kullanabilirsiniz.

Motorcunun Paraları Motorcunun Paraları Motorcunun yollara dağılmış paraları bulunuyor. Bu paraları toplamaya başlamalısınız. Daha hızlı para toplamak için motorunuzun üstüne binip yollara düşün. Dengenizi koruyarak ilerlemeye çalışmalısınız. Çünkü paralar oldukça engebeli bir yolda dağılmış durumda. Motor oyunları arasından diğer alternatifleri de inceleyebilirsiniz.

Gangam Bisikleti Gangam Bisikleti Gangam Bisikleti oyunu yüklendikten sonra PLAY butonuna basarak bölüm seçme ekranına geçiş yapıyoruz. Buradan ilk bölümü seçerek oyuna giriş yapıyoruz. Oyunda yön tuşlarını kullanarak bisikleti kontrol ediyoruz.

Akrobatik Motocross Akrobatik Motocross Akrobatik motocross oyunumuzda atlama rampalarından oluşan parkurda puanlar topluyor ve en çok puanı toplayarak birinci gelmeye çalışıyorsunuz. Oyuna ilk girdiğinizde motorunuzu seçmeli ve yarışa katılmalısınız. Yön tuşları ile motorun kontrolünü sağlarken havada ters ve düz dönüşler yapabilir 1,2,3 numaralı tuşlarla akrobatik hareketler sergileyerek puanlarınızı katlayabilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Akrobatik Motor Akrobatik Motor Atlama rampaları ve engeller ile hazırlanmış platformda motorunuzla akrobatik haraketler yaparak puanlar toplayacaksınız. Yön tuşları ile motorun kontrolünü sağlayabilir ve A,S,D,F,G tuşları ile motor üstündeki hareketlerinizi yapabilirsiniz. Ekranın sol altındaki bara çok dikkat edin. Sizin motorunuzun canını göstermektedir. İyi Eğlenceler.

0/1