Motorcu Çöp Adam

Motorcu Çöp Adam oyunu 1627 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 puan. Oyun Kategorileri Motorsiklet Oyunları

Motorcu Çöp Adam Motorcu Çöp Adam ; Motorcu çöp adam gri puslu bir yolda ilerliyor. İlerlerken yol üstündeki motor kasklarını toplaması gerekiyor. Motorun kontrolünü oldukça iyi bir şekilde sağlamalısınız. Motor oyunları genelde ilerlemeli ve yıldız toplamalı oluyor. Bu oyunun da diğerlerinden farkı bulunmuyor. Bu bakımdan dolayı oyunu oynamakta o kadar zorluk çekmeyeceksiniz. Klavyenizin yön tuşları ile çöp adamın motorunu kullanabilirsiniz.

Oyun Oyna

Motorcu Çöp Adam Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Şehir Çöp Kamyonu Şehir Çöp Kamyonu Araba oyunları denince ilk akla gelen sitslerden biri olan www.kraloyunoyun.com adresini tıklayarak süper bir maceranın içinde kendinizi bulacaksınız.Şehirde bulunan çöpleri taşımak için ekranda bulunan kamyonu klavyenin yön tuşları ile hareketlendirerek oyuna devam edeceksiniz.

Motorcunun Paraları Motorcunun Paraları Motorcunun yollara dağılmış paraları bulunuyor. Bu paraları toplamaya başlamalısınız. Daha hızlı para toplamak için motorunuzun üstüne binip yollara düşün. Dengenizi koruyarak ilerlemeye çalışmalısınız. Çünkü paralar oldukça engebeli bir yolda dağılmış durumda. Motor oyunları arasından diğer alternatifleri de inceleyebilirsiniz.

Motorcu Mario Motorcu Mario Motorcu mario oyununa yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Oyundaki amacınız mario ile birlikte motor kullanıp bölüm sonuna kadar kaza yapmadan motoru kullanmaktır. Bölüm atlamalı oyunda motoru engellere takılmadan bölüm sonuna ulaştırmayı başarmanız halinde yeni bölümlere geçiş yapabilirsiniz. Oyunda motorun kontrolünü sağlamak için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Motorcu Çöp Adam Motorcu Çöp Adam Motorcu çöp adam gri puslu bir yolda ilerliyor. İlerlerken yol üstündeki motor kasklarını toplaması gerekiyor. Motorun kontrolünü oldukça iyi bir şekilde sağlamalısınız. Motor oyunları genelde ilerlemeli ve yıldız toplamalı oluyor. Bu oyunun da diğerlerinden farkı bulunmuyor. Bu bakımdan dolayı oyunu oynamakta o kadar zorluk çekmeyeceksiniz. Klavyenizin yön tuşları ile çöp adamın motorunu kullanabilirsiniz.

Motorcu Motorcu Motorcu oyununda usta bir motorcu ile beraber engebeli yolalrda ilerleyeceksiniz. Oyunumuzda sizlere sunduğumuz motoru en iyi biçimde kontrol etmekle görevlisiniz. Bunun için yön tuşlarını kullanacaksınız. Oyuna başlarkende Play butonuna basmanız gerekiyor. İyi eğlenceler dileriz..

Mavi Adam Döv Mavi Adam Döv MAvi adamı döv oyununa yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Oyun başladığında mavi adama çok sert vurmalı ve onu mümkün olduğunda ileri fırlatmalısınız. Mavi adam ne kadar çok ileriye giderse oyunda o derece başarılı olursunuz. Hızlı vurabilmek için boşluk tuşuna basılı tutun ve barometrenin üst seviyede olduğu anda bırakın. Havada ilerleyen mavi adamı yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz.

Mafya Adamı 6 Mafya Adamı 6 Planımız kartel ticareti yapan siyah giysili adamların içine sızıp işlerini bozmaktır. Fakat oyunda bölümler boyu hiç beklenmeyen zorluklar bizleri beklemektedir. New game seçeneğini seçerek oyuna giriş yapıyor ve play as quest ile oyuna başlıyoruz. Oyunumuzda tek başımıza savaşacağımız veya ekip olarak çalışacağımız operasyonları başarı ile bitirmeliyiz. Mouse'unuzla nişan alarak eteş edecek veya sizden basmanızı istediği tuşlara basarak yakın dövüşleri kazanmalı, hayatta kalmalısınız. Bol şanslar...

Küçük Adamların Savaşı 2 Küçük Adamların Savaşı 2 Küçük adamların savaşı oyunumuzun 2. serisi sizlerle. Oyunumuzda Customize Character bölümünden karakterinizi oluşturabilir, ismini yazabilir ve silah seçimlerinizi yapabilirsiniz. Sol taraftaki level select bölümünden oynayacağınız bölümü seçebilir ve diğer küçük adamlar ile çatışmaya başlayabilirsiniz. W,A,S,D tuşları ile karakterinizi hareket ettirebilir ve mouse'unuzla nişan alarak ateş edebilirsiniz. E tuşu ile diğer silaha geçebilir R tuşu ile merminizi değiştirebilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Küçük Adamların Savaşı Küçük Adamların Savaşı Oyuna başlamadan önce kendi küçük adamınızı oluşturuyor ve ona bir isim veriyorsunuz. Ana menüye geldiğinizde soldaki listeden hangi arenada oynamak istediğinizi seçiyor ve kanlı bir savaşa başlıyorsunuz. W,A,S,D tuşları ile karakterinizi kontrol edebilir ve mouse'unuzla ateş edebilirsiniz.Size verilen süre içerisinde ölmeden en çok adamı vurmaya çalışın. İyi Eğlenceler.

Duran Adam Duran Adam Yaptığı marjinal eylem ile son iki günde önce Türkiye gündeminde, daha sonra ise Dünya gündeminde büyük yer edinen Duran Adam, yaptığı bu eylem ile belki kendisininde tahmin etmediği şekilde bir sonuç alarak halkın fenomeni haline geldi. İstanbul'da Atatürk Kültür merkezinin önünde kıpırdamadan saatlerce duran bu adam, önce halkın daha sonra ise medyanın dikkatini çekti ve özellikle Twitter'da önce Türkiye gündeminin, daha sonra ise Dünya gündeminin zirvesine yerleşmeyi başardı. Bu farklı eylemden esinlenerek geliştirilen duran adam oyunu da, yapılan bu marjinal eylemi renkli ve eğlenceli bir dille oyun sevenlere aktarıyor. Oyundaki amacımız duran adamı bu eyleminden alıkoymak isteyen polislere karşı gelerek, duran adamın eylemine devam etmesini sağlamak. Bunu başarabilmek için ise sağ kısımdan akın akın gelen polislerin üzerine tıklayarak patlatabilir ve duran adamın eylemine devam etmesini sağlayabilirsiniz. Başlangıçta oldukça kolay olan bu oyun, bir süre sonra oldukça zor bir hal alıyor. Gelen polislerin sayısı arttıkça, ister istemez engellemekte güçlük çekeceksiniz, bu noktada imdadımıza sol üst kısımda bulunan bonuslar yetişiyor. Barikat, ateş ve Hulk'u kullanarak tüm polisleri ortadan kaldırabilirsiniz. Bu bonusları da dikkatli kullanmalısınız. Çünkü sınırlı sayıda bonus hakkınız var. Duran adam oyununa yüklenmesinin ardından başla butonuna tıklayarak, giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.