Şans Oyunlari

0/0

Şans Oyunlari Şans oyunları kategorisi ile şansınızı deneyebilir ve şans oyunlarını oynayabilirsiniz.

Var Mısın Yok Musun Var Mısın Yok Musun Show TV'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu yarışmanın flash oyun versiyonu.. Büyük Teklif.. Yükleme tamamlandıktan sonra VARIM butonuna basarak oyuna başlayın, önce kendiniz için 1`den 26`ya kadar numarandırılmış kutulardan birini seçin, bu çanta oyun sonuna kadar yada siz yapılan tekliflerden birini kabul edene kadar sizde kalacak, kutu seçimini yaptıktan sonra oyun başlıyor, 6 adet kutu seçerek çıkan ikramiyelere göre tercihlerinizi yapın, her bölümün sonunda kasa (Banker Hamdi) size bir miktar para teklif ediyor, yarışmaya devam edebilmek içim YOKUM ya da teklifi kabul edip verilen paraya razı olmak için VARIM butonunu tıklayın. İyi eğlenceler. En güzel Oyunlar Oynatsak.com'da ...

Para Peşinde Para Peşinde Önce kendinize bir çanta seçin. Sonra da sildirmek istediğiniz çantaları tıklayın. Bankacı, arada bir bize telefon ederek bize para teklif ediyor. Bankacının teklif ettiği parayı kabul etmek için "Deal" yazan yere, etmemek için "No Deal" yazan yere tıklayın. Şansınızı zorlamaya var mısınız?

Goodgame Poker Goodgame Poker Poker oyunu sevenler için alternatif ve online bir poker oyunu. Goodgame Poker oyununda kendi karakterini oluşturabilir ve rakiplerinle poker oynayabilirsin. Sohbet bölümü kullanarak arkadaş bulabilir ve kendi masanı oluşturabilirsin. Ayrıca tanıdığın arkadaşları çevrene ekleyerek istediğin zaman masada davet edebilir, istediğin zaman yeni masa açabilirsin. Kazandığın poker chiplerini kullanarak mağazadan alışveriş yapabilir ve karakterinin görüntüsünü değiştirebilirsin. Usta bir poker oyuncusu olmaya ve en usta poker oyuncuları listesinde yükselmeye hazır mısın? Ücretsiz kayıt ol ve hemen poker oyna. İyi şanslar.

0/0