Savaş Oyunları

0/4

Savaş Oyunları

Astronotları Ko Astronotları Ko Astronotlarımızı kötülüklere ve tehlikelere karşı koruyacağız. En güzel savunma oyunları Kraloyunoyun.com de oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Uzay Savunması Uzay Savunması Bu defans oyununda yapmanız gereken uzay gemileri ve zırhlı araçların geçeceği yol üzerine savaş makinelerinizi yerleştirmek sonrasında onların bölgenizi işgal etmelerini önlemektir. Uygun yerlere silahlı savaş aletlerinizi yerleştirin ve düşmanlarınızın bu çabasını olumsuz olarak sonuçlandırın. En güzel savaş oyunları Kraloyunoyun.com de oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Savaş Timi Savaş Timi Uzaylı canavarlar tarafından istila edilmiş bu bölgeyi yeniden ele almak için savaş timinizi toplayın. Özel eğitimler almış başarılı ekibiniz ile bölgeye girerek düşman yaratıkları yok edebilirsiniz. Kontrol için yapmanız gereken mouseyi kullanmaktır. Kutuları ve sandıkları patlatarak içlerinden çıkan silah ve cephanelikleri toplamayı unutmayın. En güzel savaş oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Çöp Adam Savaşı Çöp Adam Savaşı Age of Empires oyunundan esinlenerek hazırlanan bu çöp adam savaşı oyununda toplanan madenler ile askeri birlikler yetiştirerek savaşlara katılıyorsunuz. Girişte ilk olarak oyunda neler yapmanız gerektiği öğretiliyor. Sonrasında kontrolü siz alarak madencilerinizi çalıştırmaya başlamalı ve askeri birlikler basmalısınız. Oyunun kontrolü mouse iledir. Bölgenizi işgal etmeye çalışan düşman birliklerini etkisiz hale getirerek savaşı kazanmalısınız.En güzel savaş oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Anahtarı Bul Anahtarı Bul Anahtarı bul oyununa başlamak için öncelikle GET STARTED yazısına sonra START yazısına tıklıyoruz ve en kısa süre içerisinde ANAHTAR ve KİLİDİ bulmaya çalışıyoruz ve diğer bölüme geçiyoruz.Süre sağ tarafta gösterilen KIRMIZI BUTON.Kırmızı renk aşağıya inmeden anahtar ve kilidi bulmaya çalışıyoruz.Oyun MOUSE ile oynanıyor.

Kale Fethet Kale Fethet Ormanın ortasına karşılıklı kurulmuş olan 2 kraliyet bulunuyor. Bu kalelerden birinin sahibi sizsiniz. Düşman krallığın askerleri size doğru saldırıya hazırlanıyor. Sizde onlara karşı boş durmamalısınız. Onlar sizin kalenizi fethetmeden siz onların kalesini fethetmelisiniz. Oyunun başlangıcında nasıl para kazanacağınız ve nasıl asker üreteceğiniz size anlatılıyor. Altın madenleri kurup onlardan para kazanmalısınız. Ancak paranız olursa asker alabilirsiniz. Bu askerler olmadan da ordu kurmanız mümkün değil. Hatta yeteri kadar altınınız olursa askerlerin güçlerini bile arttırabiliyorsunuz. Oyunun kalitesi oldukça yüksek ve saatlerinizi alacağı kesin. Oyunu bitirebilmek için başından kalkmamanız gerekecektir. Klasik defans oyunlarından oldukça farklı olan kale fethet oyununu büyük bir zevkle oynayacaksınız.

Komando Kadın Komando Kadın Büyük bir savaş başlamış durumda. Bu savaşın ortasında tek başına mücadele eden komando kadın her türlü zorluğa karşılık verebilecek güçte. Onu yönetim şehri kuşatmaya çalışan askerleri tek tek ortadan kaldırmalısınız. Heryerden askerler çıkıyor. Askerler sizi görüp nişan almadan onları vurmalısınız. Kafadan vurursanız bir kerede askerleri etkisiz hale getirebilirsiniz.

Defans Defans Düşman askerleri kalenizin kapısına dayanmış durumda. Onları engellemek için yollara tuzaklar kurmalısınız. Bu tuzaklar çalışırken aynı anda kalenin üzerinden oklar fırlatarak düşman askerlerini etkisiz hallere getirmelisiniz. Askerlere doğrudan nişan alıp ateş edin. Size en yakın askere ateş etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Defans oyununu oynarken saatler geçebilir dikkatli olun. İlk bölümlerden sonra üzerinize doğru gelen asker sayısı artacaktır. Ancak sizde para kazandığınız için bu paralarla yeni tuzaklar ve silahlar satın alabilirsiniz.

Özel Suikastçi Özel Suikastçi Profesörün evine baskın düzenleyen teröristler, ev içerisinde bulunan gizli belgeleri bulmaya çalışmaktadır. Siz kontrol ettiğiniz Eliot isimli cesur savaşçı ile evi eline geçiren teröristlere karşı savaşacaksınız. Teröristleri etkisiz hale getirebilmek için fareyi kullanarak, ateş etmeniz gerekiyor. Zorluk derecesi yüksek oyunda, teröristlerin ateşine maruz kalmanız halinde, haklarınızdan bir tanesini kaybedersiniz. Oyunda bütün bölümler için geçerli olmak üzere 5 hakkınız bulunuyor. Evde bulunan bütün teröristleri öldürdükten sonra, gizli belgeleri bularak, bir sonraki bölüme geçiş yapabilirsiniz. Başarılı bir şekilde bitirdiğiniz her bölümün ardından oyun daha zorlu bölümler ile devam etmektedir.

Stratejik Uzay Savaşı Stratejik Uzay Savaşı Strateji ve macera oyunları tutkunları için hazırlanan oyunda, karşınıza gelen bölgede 2 atom füzesi bulunmaktadır. Bir tanesini siz koruyacaksınız, diğerini rakip ülke koruyarak savaşacaksınız. Rakibiniz ile karşılıklı hamleler yaparak, kozlarını paylaşacaksınız. Alt kısımda kullanabileceğiniz 5 kart karşınıza gelecek. 5 karttan istediğiniz oyuna sürerek, hamleni gerçekleştirebilirsiniz. Fareyi ile oyun içerisindeki tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Rakip takımdan önce füzenizi uçurmayı başarmanız halinde, bir sonraki bölüme geçerek, oyuna devam edebilirsiniz.

0/4