Komando Kadın

Komando Kadın oyunu 2161 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 8 puan. Oyun Kategorileri Savaş Oyunları

Komando Kadın Komando Kadın ; Büyük bir savaş başlamış durumda. Bu savaşın ortasında tek başına mücadele eden komando kadın her türlü zorluğa karşılık verebilecek güçte. Onu yönetim şehri kuşatmaya çalışan askerleri tek tek ortadan kaldırmalısınız. Heryerden askerler çıkıyor. Askerler sizi görüp nişan almadan onları vurmalısınız. Kafadan vurursanız bir kerede askerleri etkisiz hale getirebilirsiniz.

Oyun Oyna

Komando Kadın Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Komando Kadın Komando Kadın Büyük bir savaş başlamış durumda. Bu savaşın ortasında tek başına mücadele eden komando kadın her türlü zorluğa karşılık verebilecek güçte. Onu yönetim şehri kuşatmaya çalışan askerleri tek tek ortadan kaldırmalısınız. Heryerden askerler çıkıyor. Askerler sizi görüp nişan almadan onları vurmalısınız. Kafadan vurursanız bir kerede askerleri etkisiz hale getirebilirsiniz.

Kadın Bilardocu Kadın Bilardocu Bu oyunda bilardo oynayan kadına yardım ederek onun puan kazanmasını sağlıyorsunuzz. Oyun yüklendikten sonra Start Game(oyuna başla) butonuna tıklayarak oyunu başlatıyorsunuz. Oyunda mouse ile toplara vuracağınız açıyı seçebilirisiniz. İyi eğlenceler dileriz...

Dağcı Komando Dağcı Komando Ülkeniz büyük bir savaşa girmektedir. Bu çıkan savaşta bir çok masum insan ölecek. Siz savaşa başlamadan alacağınız tedbirler sayesinde savaşı önleyebilirsiniz. Aksiyon ve macera dolu oyunda dağcı komandoyu kontrol edecek ve karlı bölgede bulunan düşmanları yok etmeye çalışacaksınız. Bölgeyi tamamen infaz etmeyi başarmanız halinde, düşmanlar güçsüzleşecek ve savaşa katılmamak zorunda kalacaklar. Oyun içerisinde savaşçıyı kontrol edebilmek için klavyenizdeki w,a,s,d tuşlarını, nişan alıp ateş edebilmek için ise farenizi kullanmanız yeterli olacaktır. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyeceksiniz. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından Play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dielriz. 

Bakımlı İş Kadını Bakımlı İş Kadını Bu oyunumuzda her sabah olduğu gibi işe gidecek olan bir kadın, makyajının ve kıyafetlerinin uyumuna dikkat ederek hazırlanmak istiyor. Bunun için bir günlükte olsa sizin yardımınıza ihtiyaç duyuyor. Oynun yüklenmesinden sonra sol tarafta göreceğiniz seçeneklerden en baştan olmak üzere başlayarak bu iş kadınının saçlarından ayakkabılarına kadar giyimini ve makyajının yapılmasını sağlayacaksınız. Mouse ile kontrol edebileceğiniz oyunumuzu oynayabilmeniz için yüklenmesinden sonra "Play" yazısına tıklayın. iyi eğlenceler diliyoruz.