Savaşçı Ayı

Savaşçı Ayı oyunu 1174 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Savaş Oyunları

Savaşçı Ayı Savaşçı Ayı ;

Oyun Oyna

Savaşçı Ayı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zaman Toplayıcısı Zaman Toplayıcısı Oyunumuzda engelli platform üzerinde duran saati tüm yıldızları toplayarak tavşana yönlendirmeliyiz. Bunun için mouse'unuzu kullanarak engelleri ortadan kaldırmalı ve saati düşürmeden tavşana ulaştırmalıyız. İyi Eğlenceler.

Viking Savaşçıları Viking Savaşçıları Viking Savaşçıları oyunumuzda adalar arasında diğer vikingler ile savaşacak ve onlara karşı mücadele edeceksiniz. Mouse'unuzla adanızdaki vikingleri diğer adalara göndererek stratejik bir şekilde saldırabilirsiniz. CTRL tuşuna basılı tutarak farklı adalarınızdan aynı adaya eş zamanlı saldırı yapabilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Son Savaşçı Son Savaşçı Son Savaşçı oyunu eski zamanlarda yaşanmış olan büyük dünya savaşları konu alan bir oyundur. Oyunda cesur bir asker ile oynayacak ve tek başınıza kocaman bölgeleri düşman askerlerinden korumaya çalışacaksınız. Oyunumuzda farenizi kullanarak nişan almalı ve farenizin sol tuşu ile düşman askerlerine ateş ederek onları öldürmelisiniz. Oyun içerisinde zamanla kendinize yeni silahlar alabilir ve bu sayede düşman askerlerini daha kolay bir şekilde öldürebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Seçilmiş Savaşçılar Seçilmiş Savaşçılar Seçilmiş özel güçlere sahip iyi ve kötü hayvanların hayatta kalma mücadelesine tanık olacak ve taraflı olacak isek iyi hayvanlarla aynı cephede savaşacağız. Oyuna giriş yaptığınızda ilk 2 hayvandan biri seçmeli ve haritada gösterilen savaş yerlerine giderek düşman kalesini yıkıp tüm askerlerini yok etmelisiniz. W,A,S,D veya yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz kahramanınızı boşluk tuşu ile dövüştürebilirsiniz. Harita gösterilen yerlerden birisi SHOP yani sizin özel güçler satın alabileceğiniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz kısım. Buradan savaşlarda kazandığınız ganimetlerle alışveriş yapabilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Savaşçı Kız Sakura Savaşçı Kız Sakura Savaşçı Kız Sakura'ya çok özel savaş kıyafetlerinden MOUSE yardımıyla kendi zevkimize göre seçimler yapıp giydiriyoruz.Kraloyunoyun.com iyi şanlar diler.

Miki Fare Kayıp Hazine Miki Fare Kayıp Hazine Sevilen çizgi film kahramanlarımızdan biri Mickey Fare ile oyun alanı içerisindeki sırları çözerek kayıp hazineye ulaşmaya çalışacaksınız. Oyunda siz kahramanımıza yardımcı olarak oyun alanındaki sırları çözmeli ve başarılı bir şekilde ilerlemesini sağlayacaksınız. Oyunda ona karşı hazırlanan bir çok engel bulunmaktadır. Siz farenizi kullanarak engelleri yerlerini değiştirebilir yada o engelleri başarılı bir şekilde kapatabilirsiniz. Altına ulaştığında oyuna diğer bölüm ile devam edebileceksiniz. Oyunun diğer bölümünde altın odasındaki eşyaları kullanarak bir araba yapmaya çalışacaksınız. Yaptığınız bu araba ile kahramanımız kaçar ve hazine ulaştırması gereken yere götürebilirsiniz. Bu eğlenceli oyunda sizlere iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Kayıp Robot Kayıp Robot Oyunumuzda yolunu kaybetmiş robota yardımcı olacaz ve eve gitmesi için doğru yolları göstereceğiz. Mouse'unuzla engelli platform üzerindeki butonları kullanarak robotu hareket ettirecek, engelleri butonlar ile yok edecek ve exit'e robotu düşürmeden götüreceğiz. İyi Eğlenceler...