Wolverine Saldırı 3D

Wolverine Saldırı 3D oyunu 1544 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5 puan. Oyun Kategorileri Savaş Oyunları

Wolverine Saldırı 3D Wolverine Saldırı 3D ; Marvel Comics tarafından yaratılmış, yayınlanan çizgi romanlarda süper kahraman olarak gösterilen kurgusal karakterimiz Wolverine eğlenceli bir oyun ile karşınıza çıkıyor. Wolverine Saldırı 3D adlı oyunumuzda kontrol ettiğiniz kahramanımız ile onu takip eden düşmanlardan kaçmaya çalışacaksınız. Trenler olmak üzere bir çok engeller ile dolu olan parkurda ilerleyen kahramanımız ile engelleri aşarak düşmanlarından kaçmalısınız. Aksi halde trenlerden birini çarptığınızda oyunu kaybedebilirsiniz. Parkurda ilerlediğiniz mesafe oyun sonunda sizin skorunuz olacaktır. Wolverinei kontrol edebilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını, düşmanlarınıza saldırabilmek için ise Space tuşunu kullanmalısınız. Parkurda aynı zamanda karşıdan gelen yüksek engelleri aşabilmek için yukarı yön tuşunu, alçak engelleri aşabilmek için ise aşağı yön tuşunu kullanmanız gerekiyor. 3 boyutlu görsel efektler ile hazırlanmış olan eğlenceli oyunumuzda sizlere iyi oyunlar dileriz.

Oyun Oyna

Wolverine Saldırı 3D Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Wolverine Saldırı 3D Wolverine Saldırı 3D Marvel Comics tarafından yaratılmış, yayınlanan çizgi romanlarda süper kahraman olarak gösterilen kurgusal karakterimiz Wolverine eğlenceli bir oyun ile karşınıza çıkıyor. Wolverine Saldırı 3D adlı oyunumuzda kontrol ettiğiniz kahramanımız ile onu takip eden düşmanlardan kaçmaya çalışacaksınız. Trenler olmak üzere bir çok engeller ile dolu olan parkurda ilerleyen kahramanımız ile engelleri aşarak düşmanlarından kaçmalısınız. Aksi halde trenlerden birini çarptığınızda oyunu kaybedebilirsiniz. Parkurda ilerlediğiniz mesafe oyun sonunda sizin skorunuz olacaktır. Wolverinei kontrol edebilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını, düşmanlarınıza saldırabilmek için ise Space tuşunu kullanmalısınız. Parkurda aynı zamanda karşıdan gelen yüksek engelleri aşabilmek için yukarı yön tuşunu, alçak engelleri aşabilmek için ise aşağı yön tuşunu kullanmanız gerekiyor. 3 boyutlu görsel efektler ile hazırlanmış olan eğlenceli oyunumuzda sizlere iyi oyunlar dileriz.

Tünel saldırısı Tünel saldırısı Tünel saldırısı Oyna - Süper bir aksiyon dolu oyun.Tünelde uçağınızla engellere takılmadan manevranızı doğru bir şekilde yaparakhedefleri yok etmelisiniz.Play a tıklayıp kolay-zor seç.

Trafik Yönet 3D Trafik Yönet 3D Trafik polislerinin neler yaptığını öğrenmek istiyor musunuz? Bu soruya cevabınız evet ise oynarken büyük oranda keyif alabilirsiniz. 3 boyutlu görsel grafikler ile hazırlanan eğlenceli oyunumuzda işlek caddede bulunan trafik lambalarını kontrol ederek araçların rahatlıkla geçmesine olanak sağlayacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda ışığa tıklayarak rengini değiştirebilir ve böylece araçları fazla bekletmeden hızlı bir şekilde trafiğin akmasını sağlayacaksınız. Oyun içerisindeki kontrollerin tamamını fareniz ile sağlayabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyeceksiniz. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından Play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu eğlenceli oyunda sizlere iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Sushi Saldırısı Sushi Saldırısı Savunmasız küpe yardımcı olacağımız ve ona saldıran sushilere bu fırsatı vermeyeceğimiz,biraz zihnimizi kullanarak verilen nesneleri yerinde kullanarak oynayacağımız harika bir oyun. Mouse'unuzla nesneleri stratejik bir şekilde yerleştirmeli ve saldırıya geçen sushilerin bu nesnelerden geçip küpe temas etmemesini sağlamalıyız. İyi Eğlenceler.

Süper Drift 3D Süper Drift 3D Araba severlerin keyif alarak oynayabileceği yepyeni bir 3D oyun ile karşınızdayız. 3 boyutlu grafikler ile hazırlanan Süper Drift 3D adlı oyunumuzda size sunulan aracın kontrolünü sağlayarak oyun alanında sürekli drift yaparak yüksek puanlar elde etmeye çalışacaksınız. ARacın kontrolünü sağlayabilmeniz için klavyenizdeki yön tuşlarınızı kullanmanız yeterli olacaktır. Oyun içerisinde uzun driftler yaparak yüksek puanlara ulaşmanız gerekiyor. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesinin ardından play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Piranha Saldırısı Piranha Saldırısı Piranha saldırısı oyununa yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Oyundaki amacınız sarı ördeğin gölde piranhalara yakalanmadan ilerlemesini sağlamaktır. Bunu başarabilmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. İyi eğlenceler dileriz.

Ninja Saldırısı Ninja Saldırısı Ninja saldırısı oyunu bir dövüş ve macera oyunudur. Oyunda sizden yapmanızı istedikleri amaç havadan gelen ninjaları öldürmek. Oyunda kılıcınızı oynatıp ninja oynatmak için D , O , G tuşlarını kullanın. Oyunda hareket etmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanın. Oyun yüklendikten sonra New Game(yeni oyun) butonuna basıp oyunu başlatabilirsiniz. Oyunda sesi kapamak ve açmak için Ctrl + S tuşlarına birlikte basın.

New York Taksi 3D New York Taksi 3D New york herkes duymuştur.peki bu ülkede araba sürmek ister arkadaşlar. İyi oyunlar

Lahana Saldırısı Lahana Saldırısı Çok komik bir oyun olan Lahana Saldırısı oyununda, önündeki yemek bitmeden sağdan soldan sürekli lahanalar geliyor. Kendilerini yemesi için lahanaları sevmeyen adam ise onların üstüne yumruğunu sıkarak vurup dümdüz yapıyor. Eğer lahanaları kaçırırsa ağzına doğru zıplayıp yedirecekler ve adam bi süre sonra bayılacak :) Yön tuşlarından sağ ve sol olanı kullanarak oyunu kontrol edebilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.