Spor Oyunları

0/1

Spor Oyunları

Alex Transferi Alex Transferi Fenerbahçe'nin en başarılı oyuncusu olan Alex'in son zamanlarda teknik direktörü ile arası açılmıştır.Alex'de takımda olmaktan artık mutsuz oldugunu dile getirmiştir.Bunun üzerine Alex kendi ülkesine transfer olmak istemiştir.Kendi ülkesinden Alex'i görmeye gelmişlerdir.Takıma transfer olabilmesi için Alex'in toptu sektirip topu en uzağa atması gerekir. Alex'in bu konu da sizin yardımınıza ihtiyacı vardır. Alex'e klavye ve mouse ile yardım edebilirsiniz.İyi eğlenceler.

Hava Hokeyi Hava Hokeyi Pürüsüz bir alanda oynanan hava hokeyi iki kişi ile oynanmaktadır.Oyunun seviyesini siz kendiniz belirliyorsunuz.Dfansda olabileceğiniz gibi golde atabilirsiniz.Amaç karşı tarafın kalesine gol atmaktır.Play tuşuna basarak oyunu başlatabilirsiniz.

Doğada Golf Doğada Golf Golf doğada kendileri için hazırlanmış bir alanda kendilerine has bir sopa ve topla oynanan, topu en az hamlede delikten geçirilmesini amaç edinmiş bir oyundur.Oyunumuzda belirli bir alanda yaptığınız atışlardan sonra başka bir alana geçerek tekrar topu delikten geçirmeye çalışacaksınız. Oyunun kontrolünü tamamıyla mouse ile yapacaksınız.

Plajda Voleybolu Plajda Voleybolu Oyunumuzda voleybolculardan birini kontrol ederek plaj voleybolu oynayacaksınız. Oyuncunuzu mousunuzu kullanarak kontrol edecek, Z ve X harflerini kullanarakta atış yapacaksınız. Z harfiyla smaç basarken X harfiyle gelen servisi manşetle karşılayacaksınız. 21 sayıya ilk ulaşan takım kazanır.

Amerikan Futbolu Amerikan Futbolu Bu oyunda amacımız sayı almaktır.Sayı almanın yollarından birisi de topu oyuna sokarken karşı tarafın 2 direk arasında kalan kalesine topu göndermektir.Mouse ile hızınızı ve vuruş şeklinizi belirleyerek atışınınızı yapın ve 100 üzerinden puanlar kazanın.Önünüze çıkan hedeflere ulaşmakta oyunun diğer bir amacıdır.

Turbo Golf Turbo Golf Golf topunu rakiplerinizden önce ve daha az hamlelerle bitiş noktasına ulaştırmaya çalışın. Bunu yaparken altınları ve sahada size puan kazandırcak cisimlerin üzerinden geçmeye çalışabilirsiniz. Bu sayede skorunuzda yükselecek ve bitirdiğiniz bölümlerde madalyon alabileceksiniz. Daha bitmedi! Tamamladığınız her bölümden oyun parası kazanacak ve oyuncunuzu güçlendirmek için yeni golf topu, golf sopası, şapka ve ayakkabı gibi bir çok değişikliği yaparak performansınızı da arttırabilirsiniz. En güzel spor oyunları www.kraloyunoyun.com da oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Süper Kayak Süper Kayak Süper bir snowboard kayak macerasına başlamaya hazır mısınız? Oyundaki karakterinizi yön tuşları yardımı ile kontrol ederek onu uçurumlardan kurtarmalı ve karlı yollarda başarılı bir şekilde ilerlemesini sağlamalısınız. Tehlikelerle dolu oyunun bölümlerinde büyük çığlar tarafından rahatsız edileceksiniz. Uçurumlara düşmeden ve kaza yapmadan oyunun bölümlerini bitirmeye çalışın. En güzel spor oyunları kraloyunoyun.com da oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Hokey Ustası Hokey Ustası Hokey Ustası oyunumuzda buz hokayi oynamanın tadına varacaksınız.Hokey sopamızla hokey topuna vurarak gol atmaya çalışacağız.Gol atabilirsek diğer bölümlere geçeceğiz.En güzel spor oyunları kraloyunoyun.com oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Kafa Voleybolu Kafa Voleybolu Kafa futbolu, basketbolunun ardından şimdi de kafa voleybolu oyunu ile karşınızdayız. Oyunda karakteriniz ile katıldığınız turnuvayı başarılı bir şekilde bitirebilmek için rakiplerinize karşı mücadele edeceksiniz. Müsabakaları kazanabilmek için rakibinizden önce 7 sayıya ulaşmanız gerekiyor. Karakterinizin kontrolünü sağlayabilmek için yön tuşlarını, topa vuruş yapabilmek için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Oyunun belirli bölgelerinde çıkan nesneler size ekstra özellik veya sizi etkileyecek kötü özellik kazandırabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Şampiyon Tenis Şampiyon Tenis Oyun canavarı en yeni ve en güzel spor oyunlarını siz değerli takipçilerine sunmaya devam ediyor. Bu oyunda yapmaniz gereken önce play butonuna basıp oyuna başlamak ve bunun ardından gösterilen kontrol tuşlarını kullanarak gelen topları sayı olacak şekilde vurmalı ve sayı olmasını sağlamalısınız.

0/1