Çöp Adam Olimpiyatlarda

Çöp Adam Olimpiyatlarda oyunu 1085 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Spor Oyunları

Çöp Adam Olimpiyatlarda Çöp Adam Olimpiyatlarda ; Sevilen oyun temalarından biri olan Çöp Adamlar bu kez farklı oyun ile karşınıza geliyor.  Çöp Adam Olimpiyatlarda adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız takım ile farklı dallarda rakiplerinize karşı mücadele etmeye çalışacaksınız. Oyun içerisinde aklınıza gelebilecek bütün olimpiyat oyunlarında çöp adamlar ile mücadele edecek ve onlar karşısında üstünlük sağlayarak dereceye girmeye çalışacaksınız. Oyun içerisinde aklınıza gelebilecek tüm oyunlarda kontroller için klavyenizdeki yön tuşlarınızı kullanmanız yeterli olacaktır. Oyuna giriş yapabilmek için yüklenme işlemini bekleyin. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından Play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu eğlenceli oyunda sizlere iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Oyun Oyna

Çöp Adam Olimpiyatlarda Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Şehir Çöp Kamyonu Şehir Çöp Kamyonu Araba oyunları denince ilk akla gelen sitslerden biri olan www.kraloyunoyun.com adresini tıklayarak süper bir maceranın içinde kendinizi bulacaksınız.Şehirde bulunan çöpleri taşımak için ekranda bulunan kamyonu klavyenin yön tuşları ile hareketlendirerek oyuna devam edeceksiniz.

Motorcu Çöp Adam Motorcu Çöp Adam Motorcu çöp adam gri puslu bir yolda ilerliyor. İlerlerken yol üstündeki motor kasklarını toplaması gerekiyor. Motorun kontrolünü oldukça iyi bir şekilde sağlamalısınız. Motor oyunları genelde ilerlemeli ve yıldız toplamalı oluyor. Bu oyunun da diğerlerinden farkı bulunmuyor. Bu bakımdan dolayı oyunu oynamakta o kadar zorluk çekmeyeceksiniz. Klavyenizin yön tuşları ile çöp adamın motorunu kullanabilirsiniz.

Mavi Adam Döv Mavi Adam Döv MAvi adamı döv oyununa yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Oyun başladığında mavi adama çok sert vurmalı ve onu mümkün olduğunda ileri fırlatmalısınız. Mavi adam ne kadar çok ileriye giderse oyunda o derece başarılı olursunuz. Hızlı vurabilmek için boşluk tuşuna basılı tutun ve barometrenin üst seviyede olduğu anda bırakın. Havada ilerleyen mavi adamı yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz.

Mafya Adamı 6 Mafya Adamı 6 Planımız kartel ticareti yapan siyah giysili adamların içine sızıp işlerini bozmaktır. Fakat oyunda bölümler boyu hiç beklenmeyen zorluklar bizleri beklemektedir. New game seçeneğini seçerek oyuna giriş yapıyor ve play as quest ile oyuna başlıyoruz. Oyunumuzda tek başımıza savaşacağımız veya ekip olarak çalışacağımız operasyonları başarı ile bitirmeliyiz. Mouse'unuzla nişan alarak eteş edecek veya sizden basmanızı istediği tuşlara basarak yakın dövüşleri kazanmalı, hayatta kalmalısınız. Bol şanslar...

Küçük Adamların Savaşı 2 Küçük Adamların Savaşı 2 Küçük adamların savaşı oyunumuzun 2. serisi sizlerle. Oyunumuzda Customize Character bölümünden karakterinizi oluşturabilir, ismini yazabilir ve silah seçimlerinizi yapabilirsiniz. Sol taraftaki level select bölümünden oynayacağınız bölümü seçebilir ve diğer küçük adamlar ile çatışmaya başlayabilirsiniz. W,A,S,D tuşları ile karakterinizi hareket ettirebilir ve mouse'unuzla nişan alarak ateş edebilirsiniz. E tuşu ile diğer silaha geçebilir R tuşu ile merminizi değiştirebilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Küçük Adamların Savaşı Küçük Adamların Savaşı Oyuna başlamadan önce kendi küçük adamınızı oluşturuyor ve ona bir isim veriyorsunuz. Ana menüye geldiğinizde soldaki listeden hangi arenada oynamak istediğinizi seçiyor ve kanlı bir savaşa başlıyorsunuz. W,A,S,D tuşları ile karakterinizi kontrol edebilir ve mouse'unuzla ateş edebilirsiniz.Size verilen süre içerisinde ölmeden en çok adamı vurmaya çalışın. İyi Eğlenceler.

Duran Adam Duran Adam Yaptığı marjinal eylem ile son iki günde önce Türkiye gündeminde, daha sonra ise Dünya gündeminde büyük yer edinen Duran Adam, yaptığı bu eylem ile belki kendisininde tahmin etmediği şekilde bir sonuç alarak halkın fenomeni haline geldi. İstanbul'da Atatürk Kültür merkezinin önünde kıpırdamadan saatlerce duran bu adam, önce halkın daha sonra ise medyanın dikkatini çekti ve özellikle Twitter'da önce Türkiye gündeminin, daha sonra ise Dünya gündeminin zirvesine yerleşmeyi başardı. Bu farklı eylemden esinlenerek geliştirilen duran adam oyunu da, yapılan bu marjinal eylemi renkli ve eğlenceli bir dille oyun sevenlere aktarıyor. Oyundaki amacımız duran adamı bu eyleminden alıkoymak isteyen polislere karşı gelerek, duran adamın eylemine devam etmesini sağlamak. Bunu başarabilmek için ise sağ kısımdan akın akın gelen polislerin üzerine tıklayarak patlatabilir ve duran adamın eylemine devam etmesini sağlayabilirsiniz. Başlangıçta oldukça kolay olan bu oyun, bir süre sonra oldukça zor bir hal alıyor. Gelen polislerin sayısı arttıkça, ister istemez engellemekte güçlük çekeceksiniz, bu noktada imdadımıza sol üst kısımda bulunan bonuslar yetişiyor. Barikat, ateş ve Hulk'u kullanarak tüm polisleri ortadan kaldırabilirsiniz. Bu bonusları da dikkatli kullanmalısınız. Çünkü sınırlı sayıda bonus hakkınız var. Duran adam oyununa yüklenmesinin ardından başla butonuna tıklayarak, giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Çöpe Basket Çöpe Basket Çöp bidonlarında dönüştürülebilir atıklar bulunuyor. Oyundaki adamın elinde bulunan çöpü uygun bidona atmak için kararınızı doğru vermelisiniz. Mouse ile hız ve yükseklik ayarını yaparak atışlarınızı yapın. Elinizdeki atıkları doğru çöp bidonlarına atmaya özen göstermelisiniz. Aksi halde puanınız düşecektir.En güzel nişan oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır.

Çöp Adama Vur Çöp Adama Vur Çöp Adama Vur oyununda çöp adama isterseniz elinizle isterseniz bomba istersenizde mermileriniz ile vuruşlar yapın. Ona ne kadar çok zarar verirseniz o kadar fazla para kazanacaksınız. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna basıp oyuna başlayın.As,d tuşları ile silahlarınızı değiştirebilirsiniz. Oyunda mouse yardımı ilede silahlarınızı kullanabilirsiniz.

Çöp Adam ve Kılıcı Çöp Adam ve Kılıcı Çöp adam kılıcını eline alıp düşmanlarının üzerlerine gidiyor. Hepsiyle teker teker dövüşüp bölümü tamamlamalısınız. Size doğru gelen kılıç darbelerinden kaçmayı da unutmamanız gerekiyor. Dövüş oyunları arasında bu oyunun diğer bölümlerini bulabildiğiniz gibi 2 kişilik dövüş oyunları da oynayabilirsiniz.