Sue Oyunları

0/1

Sue Oyunları

Sue Müzikli Yap Sue Müzikli Yap Sevimli kızımız Sue nin üç seviyeden oluşan yapboz oyununu en kısa zamanda tamamlamaya çalışacağız.Sue Oyunları sitesi Kraloyunoyun.com da oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Sue Sandvic Dük Sue Sandvic Dük Sue Sandvic Dükkanı oyunumuzda suemiz sandvic dükkanı açıyor ve bizde ona yardım ediyoruz. En güzel sue oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Sue Boyama 3 Sue Boyama 3 Sue Boyama 3 oyununda yapmamız gereken sue mizi kendi zevkimize göre boyamak.Sue oyunları sitesi Kraloyunoyun.com da oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Sue Boyama 2 Sue Boyama 2 Sue Boyama oyununda Suemizi kendi zevkimize göre boyayacağız.Sue oyunları sitesi Kraloyunoyun.com da oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Cadı Sue Cadı Sue Game.Gen.Tr de en güzel oyunları ve en yeni oyunları yayınlamaya devam ediyor.Sue bir cadıya dönüşmüş durumda. Sihirli iksiri oluşturup sueyi bu durumdan kurtarman gerekiyor. Herkese iyi eğlenceler..

Sue ve Arkadaşı Sue ve Arkadaşı Game.Gen.Tr de en güzel ve en yeni oyunları yayınlamaya devam ediyoruz.Sue arkadaşı ile buluşacak ve bizde onu bu randevuya hazırlayacağız. Herkese iyi eğlenceler.

Güzel Prenses Sue Güzel Prenses Sue Şık ve güzel prensesimiz Sue'yi birbirinden güzel giysi ve takılardan MOUSE yardımıyla seçimler yaparak süslüyoruz.

Sue'nin Müzik Dünyası Sue'nin Müzik Dünyası Sue'nin Müzik Dünyası oyunu giydirme oyunudur.Sue'yi seçimlerimizle giydiriyoruz ve reset yazısının üstündeki butona tıklıyoruz.Oyun MOUSE ile oynanıyor.

Şık Sue Şık Sue Şık Sue oyunu giydirme oyunudur.Şık Sue oyununa başlamak için önünüze çıkan EVin herhangi bir yerine tıklayın ve Sue 'ye giydirmekten yada mkayaj yapmaktan başlayın.Alttaki kategorilerden de diğer seçimlerinize başlayın.Oyun MOUSE ile oynanıyor.

Sue Hayvan Bakıcısı Sue Hayvan Bakıcısı Sue hayvan bakıcısı oyunu beceri oyunudur.Sue hayvan bakıcısı oyununa başlamak için START  yazısına tıklıyoruz ve oyuna başlıyoruz.Oyunda Sue'ye kapıdan verilen köpekleri almak için MOUSE ile önce getirilen hayvana tıklıyoruz sonra Sue bakacağı hayvanı aldıktan sonra halıya oturtuyor.Her gelen hayvanı öncelikle PEMBE HALIYA oturtacaksınız.Daha sonra sevimli hayvanlar Sue'den birşeyler isteycek bizde Sue'ye yardımcı olacağız.Sevimli hayvanlar ne isterse hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz ve bir sonraki bölüme geçiyoruz.Bir sonraki bölüme geçerken önünüze gelecek pencerede NEXT yazısına tıklayacaksınız.Eğer bu bölümü hızlı ve her hayvanın istediğini yerine getirerek bitirirsen diğer bölümlerde Sue'ye değişik hayvanlar için oyuncaklar ,yiyecekler verilecek.

0/1