Sue Boyama 3

Sue Boyama 3 oyunu 1489 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 puan. Oyun Kategorileri Sue Oyunları

Sue Boyama 3 Sue Boyama 3 ; Sue Boyama 3 oyununda yapmamız gereken sue mizi kendi zevkimize göre boyamak.Sue oyunları sitesi Kraloyunoyun.com da oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Oyun Oyna

Sue Boyama 3 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Arabası 3 Zombi Arabası 3 Zombi arabası 3 oyunu otomobil oyunları kategorisinde bulunmaktadır. Oyunda yapmanız gereken zombileri ezerek para kazanmaktır. Oyunda zombileri ezerek kazandığınız paralar ile aracınızı geliştirmeli ve aracınız ile bitiş çizgisine kadar gitmelisiniz. Oyunda bitiş çizgisini geçtiğinizde diğer seviyeye geçerek diğer aracın sahibi olacak ve diğer seviyedeki zombileri öldürerek özgürlüğünüze kavuşmaya çalışacaksınız. Oyundaki zombileri öldürün ve aracınıza yeni ekipmanlara takarak daha da güçlü bir hale getirerek istenilen yere kadar gidiniz. Oyundaki aracınızı yön tuşlarıyla yönlendirebilirsiniz. Oyunda yeni ekipmanlar aldığınızda hangi tuşla yöneteceğinizi gösterecektir. Atlikarinca.com tüm oyuncularına iyi eğlencelerdiler. 

Zıplayan Sakız 3 Zıplayan Sakız 3 Zıplayan sakız oyunumuzun 3. serini de artık oynayabilirsiniz. Oyunda sakızı yönetmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Önünüze çıkan zorlu parkurlardaki engelleri aşarak bölümleri tamamlamalısınız. İyi eğlenceler, iyi oyunlar.

Yüz Maskesi 3 Yüz Maskesi 3 Cildi oldukça kötü halde olan bir bayan müşteriniz var. Onu gece programı için güzel bir yüze kavuşturmalısınız. Ancak bu sandığınız kadar kolay olmayacaktır. İşe öncelikle yüzü temizlemekle başlamanız gerekiyor. Çünkü kirli bir cilde bakım ve makyaj yapılamaz. Temizlik maskesini yaptıktan sonra elinize cımbızı alıp müşterinizin kaşlarını düzeltmeye başlayacaksınız. Tabi bunu yapmak için öncelikle surattaki ufak tefek sivilceleri de patlatmanız gerekiyor. Yüz maskesi oyununun son versiyonu olan 3'te oldukça eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Wolverine Saldırı 3D Wolverine Saldırı 3D Marvel Comics tarafından yaratılmış, yayınlanan çizgi romanlarda süper kahraman olarak gösterilen kurgusal karakterimiz Wolverine eğlenceli bir oyun ile karşınıza çıkıyor. Wolverine Saldırı 3D adlı oyunumuzda kontrol ettiğiniz kahramanımız ile onu takip eden düşmanlardan kaçmaya çalışacaksınız. Trenler olmak üzere bir çok engeller ile dolu olan parkurda ilerleyen kahramanımız ile engelleri aşarak düşmanlarından kaçmalısınız. Aksi halde trenlerden birini çarptığınızda oyunu kaybedebilirsiniz. Parkurda ilerlediğiniz mesafe oyun sonunda sizin skorunuz olacaktır. Wolverinei kontrol edebilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını, düşmanlarınıza saldırabilmek için ise Space tuşunu kullanmalısınız. Parkurda aynı zamanda karşıdan gelen yüksek engelleri aşabilmek için yukarı yön tuşunu, alçak engelleri aşabilmek için ise aşağı yön tuşunu kullanmanız gerekiyor. 3 boyutlu görsel efektler ile hazırlanmış olan eğlenceli oyunumuzda sizlere iyi oyunlar dileriz.

Winx Boyama Winx Boyama Winx Boyama ile Winx kahramanlarını renklendirin ve onlarla renkli ve eğlenceli boyama vakitleri geçirin! Oyun içi Notlar: "Sağ tar.

Trafik Yönet 3D Trafik Yönet 3D Trafik polislerinin neler yaptığını öğrenmek istiyor musunuz? Bu soruya cevabınız evet ise oynarken büyük oranda keyif alabilirsiniz. 3 boyutlu görsel grafikler ile hazırlanan eğlenceli oyunumuzda işlek caddede bulunan trafik lambalarını kontrol ederek araçların rahatlıkla geçmesine olanak sağlayacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda ışığa tıklayarak rengini değiştirebilir ve böylece araçları fazla bekletmeden hızlı bir şekilde trafiğin akmasını sağlayacaksınız. Oyun içerisindeki kontrollerin tamamını fareniz ile sağlayabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyeceksiniz. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından Play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu eğlenceli oyunda sizlere iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Tırnak Boyama Tırnak Boyama "Tırnak Boyama" oyunu yüklenmesi ardından otomatik olarak açılacaktır.Oyun kontrolünü mouse(fare) sağlamaktadır.Tırnakları boyamak,süslemek,değiştirmek için bir çok seçeneğiniz vardır.Sevdiğiniz renkteki tırnakları seçip üzerine dilediğiniz şekilleri ve renkleri yerleştirebilirsiniz.İyi eğlenceler...

Tavşan Boyama Tavşan Boyama Boyama oyunlarından biri olan tavşan boyama oyunda renkler çok fazla olduğu için tavşanı boyamak çok zevklı olacaktır. Tavşanı ve etrafını boyamak için ilk önce mouse yardımı ile boyaya tıklıyorsunuz ve boyamak istediğiniz yere tıklıyorsunuz. Oyunu başlatmanız için herhangi bir tuşa basmanız gerekmemektedir çünkü oyun kendiliğinden açılacaktır. İyi eğlenceler dileriz...

Tatil Boyama Tatil Boyama "Tatil Boyama" eğlenceli oyunu yüklenir yüklenmez başlayacaktır.Oyun açıldığında kumsalda top oynayan tatlı kızı göreceksiniz.Onun yanında bir de köpeği ve denizden çıkmış yengeç vardır.Onları mouse(fare) ile kontrol ettiğiniz fırçanızla paletten seçtiğiniz renklerle bir dokunuşla renklendirebilirsiniz.İyi oyunlar...

Süper Mario Bazuka 3 Süper Mario Bazuka 3 Sevilen ve beğenilen süper mario bazuka oyunumuzun 3. serisi sizlerle. Mario sevgilisini kaçıran kötülerden sevgilisini kurtarmak için edindiği yeni silahı bozuka ile vurmaktadır. Mouse'unuzla nişan alıp güç ayarı vererek bazuka ile bomba atıyor ve kötüleri patlatıyoruz. İyi eğlenceler.