Sünger Bob Oyunları

0/0

Sünger Bob Oyunları

Sünger Bob Atv Sünger Bob Atv Sünger Bob Atv oyunumuzda kahramanımızla Bikini kasabasını yeni aldığımız atv ile gezeceğiz. Oyundaki kontrolleri sadece klavye yön tuşları ile yapacağız. En güzel sünger bob oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır.

Sünger Bob Kaçış Sünger Bob Kaçış Sünger bob arabası ile kaçarak peşindeki düşmanlardan kurtulmak istemektedir. Fakat yolda ilerlerken seyir halindeki bazı araçlar buna izin vermiyor. Sünger bob un arabasını yön tuşları yardımı ile kontrol ederek engelleri aşıp bitiş noktasına ulaşmalısınız. Boşluk tuşu ile ise araçları yok etmek için size verilen silahlardan birini kullanabilirsiniz. Üç atış hakkına sahipsiniz doğru yerlerde kullanmaya özen gösterin.

Silahlı Sünger Bob Silahlı Sünger Bob Deniz altında düşmanları ile mücadele eden Sünger Bob'a yardım etmek ister misiniz? Düşmanlarını etkisiz hale getirebilmek için Sünger Bob'un elinde bulunan özel silahını kullanabilirsiniz. Silahı ile ateş edebilmek için fareyi kullanınız. Bölüm içerisinde sağdan ve soldan devamlı deniz altı canavarları size doğru gelmeye başlayacaktır. Canavarlar size ulaşmadan silahınızı kullanarak onları yok etmeniz gerekiyor. Oyunda öldürdüğünüz her düşman size belirli miktarda skor kazandırmaktadır. Oyunu başarılı bir şekilde bitirmeniz halinde yaptığınız skorun toplamını oyunun sonunda görebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Panik Yemek Sünger Bob Panik Yemek Karnı acıkan Sünger Bob, bir çok düşmanının bulunduğu bölgede sandviç malzemelerini toplayarak, kendisine sandviç yapmak istiyor. Oyunda kontrol ettiğiniz Sünger Bob ile bir yandan düşmanlardan kurtulmaya çalışacak, diğer yandan belirli bölgelerde bulunan sandviç malzemelerinin üzerinden geçerek, aşağıya düşürmeye çalışacaksınız. Size saldıran yaratıkları etkisiz hale getirebilmek için boşluk tuşu ile Sünger Bob'un özel silahını kullanabilirsiniz. Oyun başarılı bir şekilde bitirdiğiniz her bölümün ardından daha zorlu bölümler ile devam etmektedir. Sünger Bob'u klavyenin ok tuşlarını kullanarak, kontrol edebilirsiniz. İyi oyunlar, başarılar dileriz.

0/0