Türkçe Oyunlar

0/0

Türkçe Oyunlar

Aşkı Memnu Aşkı Memnu Aşkı Memnu Aşk-ı Memnu filmi 24 Haziran'da ekranlara veda ederken yine kapsamlı bir oyunla karşınızdayız.Aşkı memnu oyununu oynamak için 13 Yaş ve üstü olmanız lazım.Seviye 1'de Adnan Bihter'i öpmek içi çok heyecanlıdır.Ancak Bihter ona soğuk davranta ve uykudadur.Bihter'i uyandırmadan öpmesi lazım.Seviye 2'de Karşıdan gele araçlara çarpmadan Behlül ve Bihter'i öpüştürmeye çalışmalısınız.Seviye 3'de Bihter, Behlül ve Adnan'la yanyanadır.Onları öpmesi gerekiyor.Bunun bir yaparken diğerinin görmemedsiz gerekiyor.Aksi takdirde sonuç çok iyi olmaz.

Duran Adam Duran Adam Yaptığı marjinal eylem ile son iki günde önce Türkiye gündeminde, daha sonra ise Dünya gündeminde büyük yer edinen Duran Adam, yaptığı bu eylem ile belki kendisininde tahmin etmediği şekilde bir sonuç alarak halkın fenomeni haline geldi. İstanbul'da Atatürk Kültür merkezinin önünde kıpırdamadan saatlerce duran bu adam, önce halkın daha sonra ise medyanın dikkatini çekti ve özellikle Twitter'da önce Türkiye gündeminin, daha sonra ise Dünya gündeminin zirvesine yerleşmeyi başardı. Bu farklı eylemden esinlenerek geliştirilen duran adam oyunu da, yapılan bu marjinal eylemi renkli ve eğlenceli bir dille oyun sevenlere aktarıyor. Oyundaki amacımız duran adamı bu eyleminden alıkoymak isteyen polislere karşı gelerek, duran adamın eylemine devam etmesini sağlamak. Bunu başarabilmek için ise sağ kısımdan akın akın gelen polislerin üzerine tıklayarak patlatabilir ve duran adamın eylemine devam etmesini sağlayabilirsiniz. Başlangıçta oldukça kolay olan bu oyun, bir süre sonra oldukça zor bir hal alıyor. Gelen polislerin sayısı arttıkça, ister istemez engellemekte güçlük çekeceksiniz, bu noktada imdadımıza sol üst kısımda bulunan bonuslar yetişiyor. Barikat, ateş ve Hulk'u kullanarak tüm polisleri ortadan kaldırabilirsiniz. Bu bonusları da dikkatli kullanmalısınız. Çünkü sınırlı sayıda bonus hakkınız var. Duran adam oyununa yüklenmesinin ardından başla butonuna tıklayarak, giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Ramazan Davulcusu Ramazan Davulcusu Ramazan Davulcusu oyunumuzda sahura insanları kaldırmak için sokaklarda gezerken engelleri ile karşılacak ve bu engelleri aşarak yoldaki hediyeleri toplayacaksınız. Yön tuşları ile Ramazan Davulcusunu kontrol edebilir ve boşluk tuşu ile engelleri atlayarak geçebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Şanslı Yengeç Şanslı Yengeç Şanslı yengeçin adı okyanustaki incilerden gelmektedir. İnciler değerli taşlar olup bir çok korsan bu taşlar için savaşmaktadır. Şansı yaver giden yengeçin birazda yardıma ihtiyacı vardır. Mouse'unuzla platformdaki nesneleri kullanarak yengeçi hareket ettirmeli ve incileri toplayarak çıkışa varmalısınız. İyi Eğlenceler..

Keloğlan ve Cankız Keloğlan ve Cankız Keloğlan ve Cankızın birlikte çıktıkları maceralarında onlara yardımcı olarak eşlik etmek istiyormusunuz? Öyleyse oyunumuza başlayarak maceraya koyulalım. İki kişi ile oynayabileceğiniz eğlenceli olan bu oyunumuzda keloğlanı W,A,D tuşları ile kontrol ederken arkadaşınızda Cankızı istikamet tuşlarını kullanarak kontrol edebilir. Engellerle dolu yollarda ilerlerken birbirinizle anlaşarak ve yardımcı olarak engelleri aşmalı, zindandan kaçmayı muvaffak olmalısınız. İyi Eğlenceler.

Pilot Cinbo Pilot Cinbo Sevimli oyun kahramanlarımızdan biri olan Cinbo ile farklı bir oyun deneyimi yaşamaya hazır olun. Pilot Cinbo adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız uçağı yönlendirerek oyun alanı içerisindeki puanları toplayarak kendinize bir takım avantaj sağlayabilirsiniz. Oyun içerisinde uçağın kontrolünü sağlayabilmeniz için klavyenizdeki yön tuşlarınızı kullanmanız gerekiyor. Uçak ile ilerlerken karşıdan gelen engellere takılmamaya çok dikkat etmeniz gerekiyor. Oyuna giriş yapabilmek için yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu eğlenceli oyunumuzda hepinize iyi eğlenceler, bol şanslar dileriz.

Süpriz Cadılar Bayramı Süpriz Cadılar Bayramı Cadılar bayramına özel kostümleri sevimli kızlarımız üzerine zevkimize göre mouse'unuzu kullanarak giydirebilirsiniz. Ekranın solundaki seçenekli kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Cadılar Bayramı Yavru Kedi Cadılar Bayramı Yavru Kedi Cadılar bayrama özel yavru kediyi mouse'unuzu kullanarak zevkinize göre giydirebilir ve süsleyebilirsiniz.  Bunu yapabilmek için ekranın kenarlarında görmüş olduğunuz butonları kullanabilirsiniz. İyi Eğlenceler...

Ayas Ayas Yeni çıkan ayas çizgi film kahramanımızın ilk oyununu sizlerle buluşturuyoruz. Oyunumuz puzzle yani yapboz oyunudur. En hızlı bitirene ödül var ! Ayas oyunu, ayas oyunları, ayas oyunu oyna

0/0