Winx Müzikli Ya

Winx Müzikli Ya oyunu 2118 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5 puan. Oyun Kategorileri Winx Oyunları

Winx Müzikli Ya Winx Müzikli Ya ; Game.Gen.TR en güzel ve en yeni oyunları yapmaya ve yayınlamaya devam ediyor.Oyunumuz üç seviyeden oluşuyor.Bu seviyeleri en kısa zamanda tamamlamaya çalışacağız.Winx oyunları sitesi Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Oyun Oyna

Winx Müzikli Ya Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zor Ameliyat Zor Ameliyat Ameliyat oyunumuza başlamak için PLAY butonuna tıklıyoruz. Ardından karşınıza çıkacak olan sayfada 8 farklı kahramandan birini belirleyip play yazısına tıklayın. Kahramanınızın yaralarını , ameliyat malzemelerini kullanarak iyileştirmeye çalışacaksınız. Oyunu MAUSE ile oynayacaksınız.. Kolay Gelsin.

Zıplayan Sakız 3 Zıplayan Sakız 3 Zıplayan sakız oyunumuzun 3. serini de artık oynayabilirsiniz. Oyunda sakızı yönetmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Önünüze çıkan zorlu parkurlardaki engelleri aşarak bölümleri tamamlamalısınız. İyi eğlenceler, iyi oyunlar.

Yaz Tatili Kıyafeti Yaz Tatili Kıyafeti Yazın sıcağında sahile çıkmak isteyen kızımızı son moda yaz kıyafetleri ile süslemelisiniz. Bunun için mouse'unuzla ekranın sol kenarında bulunan seçenekleri kullanarak istediğiniz gibi  giydirebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Yaz Başlangıcı Yaz Başlangıcı Yaz ile birlikte gelen tatil günleri başladı. Tatile giden 2 kız arkadaşı mouse'unuzla ekranın sağında ve solunda bulunan butonlara tıklayarak kendi zekinize göre giydirebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Yatak Dişçi Pony Tedavisi Yatak Dişçi Pony Tedavisi İşte sizlere en harika dişçi oyunlarından bir tanesi. Oynaması çok pratik ve çok zevkli. Sempatik pony'nin fos dişleri amaçlı kullanacağın her penis ekrana sırayla geliyor ve sana gereken işlemi uygulamak kalıyor. Çok eğlenecek ve çok güzel zaman geçireceksin. Haydi çocuklar iş başına.

Yasmin Tatilde Yasmin Tatilde Güzeller güzeli kızımız yasmin arkadaşlarını plajda verdiği partiye katılacaktır. Plajdaki partiye hazırlanan kahramanımız odasından çıkacağı sırada annesi ona seslenir ve odasını toplaması gerektiğini söyler. Annesinin isteği üzerine odadaki eşyaların tamamını toplaması gerekiyor. Oyunda kahramanımız Yasmin e yardım ederek odadaki eşyaları yerlerine yerleştirmeniz gerekiyor. Eşyaları olması gereken yere yerleştirdiğinizde 10 puan kazanır, yanlış yere bıraktığınızda ise 5 puan kaybedersiniz. 120 saniye içerisinde 30 eşyayı başarılı bir şekilde doğru yerine yerleştirdiğinizde oyuna Yasmin i giydirme ile devam edebilirsiniz. Size verilen kıyafetlerden en beğendiğiniz ve hoşunuza gideni seçerek kahramanımız plajdaki partinin en güzel kızı olmasını sağlayacaksınız. Oyundaki kontrollerin tamamını fareniz ile sağlayabilirsiniz. Sevilen oyun serisinin ilk oyunu Yasmin İlk Buluşma oyununa linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yasmin Tatilde oyununda sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Yaşlı Basketbolu Yaşlı Basketbolu Bu oyunda sizin potaya basket atmanızı engellicek bir yaşlı hanım duruyor. Oyunda onu atlatarak potaya topu fırlatmalısınız. Oyunda potada yerinden oynamakta. Oyun yüklendikten sonra Play(oyna) butonuna tıklayarka oyunu açın. Oyunu mouse ile oynayın. Bölümler kendiliğinden geçileceği için dikkatli olmalısınız. İyi eğlenceler dileriz..

Yaratık Krallığı Yaratık Krallığı Yaratıkların krallıkları başka yaratıklar tarafından tehtid almaktadır. Bu yaratıkları durdurmak için bölgelere kışlalar kuruyoruz ve bu kışlalarda eğitilen askerleri yönlendirerek saldıraya geçiyoruz. Mouse'unuzla belirlenen boş alanlara kışlanızı kurun ve go battle butonuna tıklayın. İster defans yaptırarak asker biriktirebilir, isterseniz direk karşı saldırıyada geçebilirsiniz. Kazandığınız paralar ile ise özelliklerinizi yükseltebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Yaramaz Kız Sarah Yaramaz Kız Sarah Yaramaz Kız Sarah şimdi sizlere bu siteden konuk oluyor. Odasını toplaması için annesine söz veren Sarah hala yaramazlık yapmak istiyor. Sizde ona bu konuda yardımcı oluyorsunuz. Ekranın sağ kısmında yer alan butonu kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. Mouse yardımı ile oynanan oyuna başlamak için Start butonuna basın. İyi eğlenceler dileriz..

Yapışkan Uzaylı Yapışkan Uzaylı Yapışkan uzaylı oyunumuzda engellerle dolu platformda mouse'unuzu kullanarak birbirinden ayrı olan yapışkanları birleştirmeye çalışıyorsunuz. İlk bölümden itibaren giderek zorlaşan eğlenceli oyunumuzda sizlere iyi eğlenceler dileriz.