Zuma Oyunları

0/1

Zuma Oyunları

Kovboy Zuma Oyunu Kovboy Zuma Oyunu Kovboy Zuma Oyunu Hakkında Zumu oyunundaki amaç hepimizin bildiği üzere aynı renkte olan üç zuma topunu bir araya getirerek patlatmaktır. Bunun için yapmanız gereken mouse ile doğru topa nişan alarak atışınızı yapmak. Zuma topları bitiş deliğine girmeden oyunu tamamlamalısınız. İyi şanslar..

Gerçek Zuma Gerçek Zuma Atlikarinca ekibi tarafından Türkçeleştirilmiş olan Gerçek Zuma adlı Zuma Oyunları kategorisi oyunumuza giriş yapabilmek için öncelikle oyunun yüklenmesini beklemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında BAŞLA yazısına tıklayarak oyunumuza giriş yapmalısınız. Oyunumuzda ki kontrolleri farenizi kullanarak sağlamanız gerekmektedir. Oyunumuzda ki amacınız aynı renkteki topları yanyana getirmektir. İyi eğlenceler diliyoruz.

Bugs Bunny Zuma Bugs Bunny Zuma Bugs Bunny Zuma oyununda sevdiğiniz çizgi film kahramanı ile beraber zuma oynayacaksınız. Amacınız karakterin böceklerden kurtulmasını sağlamak. Bunun için aynı renk böcekleri 3 ten fazla sayıda birleştirmeye çalışmaktır. Play butonuna basarak açılan oyunumuzda sadece mouse yardımı ile oynanmaktadır. İyi eğlenceler dileriz..

Tüylü zuma Tüylü zuma Tüylü zuma oyununda tüylü topları yok edeceksiniz. Klasik zuma oyunlarında olduğu gibi topları patlatmak amacınız olacaktır. Bunu yaparkende sadece mouse yardımı ile kontrollerinizi sağlayın. Oyun play butonuna basarak açılacaktır. Bu zevkli oyunda hepinize iyi eğlenceler dileriz..

Kuş zuması Kuş zuması Kuş zuması oyununda zuma oyunlarının en iyilerinden birini oynayacaksınız. Görsellik kalites çok iyi olan oyunumuzda mouse yardımı alarak onları uçurun. Aynı renkteki kuşların bir araya gelmesi sonucunda oyunun kontrollerini sağlayabilirsiniz. Bu zevkli oyun Play butonuna basarak açılır. İyi eğlenceler dileriz..

Mario Zuma Mario Zuma Mario zuma oyunu klasik zuma oyunları ile aynı işleyişe sahiptir. Marionun bulunduğu bu zuma oyununda yapmanız gereken prensese saldıran topları aynı renkte ve şekilde hizalayarak yok etmeye çalışmaktır. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna basarak oyunu oynayın. Mouse kullanarakta topları yok edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Domuz Zuması Domuz Zuması Domuz Zuması oyunu klasik zuma oyunlarından biridir. Yapmanız gereken size verilecek olan domuzun aynı renkteki toplara atarak hareket etmesini sağlamak olacak. Bunu yaparken mouse yardımı alacaksınız. Oyun yüklendikten sonra ise Pla butonuna basmanız oyunun açılmasını sağlamalısınız. İyi eğlenceler diliyoruz..

Yengeç Zuma Yengeç Zuma Yengeç zuması oyunu klasik zuma oyunlarına benzer. Sadece görsellik bakımından farklı olan oyunda yapmanız gereken çok basit. Aynı renkteki topları birleştirerek yok edeceksiniz. Kontrolleriniz için mouse kullanmanız gerekiyor. New game ve Contunie butonlarına basarakta oyuna başlayabilirsini. İyi eğlenceler dileriz

Tek Yönlü Zuma Tek Yönlü Zuma Tek yönlü zuma oyunu klasik zuma oyunlarına nazaran biraz daha farklıdır. Oyunda toplar tek yön olarak atılmaktadır. Yine mouse yardımı ile oynanan bu değişik zuma oyunu yüklendikten sonra Play Game butonuna basmanız oyunun açılmasını sağlayacaktır. Bu zevkli oyunda hepinize iyi eğlenceler dileriz..

Suşi Zuma Suşi Zuma Suşi zuma oyunu ile farklı ve eğlenceli bi oyuna yelken açıyorsunuz. En sevilen oyunlardan biri olan zuma bu sefer renkli toplar ile değilde suşi yemekleri ile karşımıza geliyor. Oyundaki amacımız aynı yemek malzemelerini aynı yere gelecek şekilde bırakmak. üç tane aynı şekil yemek yan yana geldiği vakit yok olacaklar. Oyundaki amacımız da klasik zuma oyunlarında olduğu gibi yemekleri fazla şişirmeden ve sona doğru ulaşmadan yok etmek ve bir sonraki bölüme geçmek. Aksi takdirde yemekler suşiler yolun sonuna kadar geleceklerdir ve oyun sonra erecektir. Oyunu "moose" kontrolü ile oynuyoruz. Sol tuşa bastığımızda ok'un ucundaki yemeği dilediğimiz yere gönderiyoruz. Oyuna başlamak için yüklenmesini bekleyin. Ardından play butonuna basın. Daha sonra tekrar play butonuna basın. Son olarak continue yazısına basın ve oyun başlasın. İyi eğlenceler dileriz.

0/1