Tek Yönlü Zuma

Tek Yönlü Zuma oyunu 2562 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Zuma Oyunları

Tek Yönlü Zuma Tek Yönlü Zuma ; Tek yönlü zuma oyunu klasik zuma oyunlarına nazaran biraz daha farklıdır. Oyunda toplar tek yön olarak atılmaktadır. Yine mouse yardımı ile oynanan bu değişik zuma oyunu yüklendikten sonra Play Game butonuna basmanız oyunun açılmasını sağlayacaktır. Bu zevkli oyunda hepinize iyi eğlenceler dileriz..

Oyun Oyna

Tek Yönlü Zuma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zuma Zuma Zuma oyununun kurbağa hali olan bu oyunun yüklenmesi biraz zaman alabilir.Oyuna hızlı bir şekilde başlamak için PLAY, ardından Continue butonlarına tıklamalısınız. Daha sonra mouse yardımı ile topları fırlatarak aynı renkteki topları yok etmelisiniz. Atlikarinca.com iyi eğlenceler diler.

Yengeç Zuma Yengeç Zuma Yengeç zuması oyunu klasik zuma oyunlarına benzer. Sadece görsellik bakımından farklı olan oyunda yapmanız gereken çok basit. Aynı renkteki topları birleştirerek yok edeceksiniz. Kontrolleriniz için mouse kullanmanız gerekiyor. New game ve Contunie butonlarına basarakta oyuna başlayabilirsini. İyi eğlenceler dileriz

Tüylü zuma Tüylü zuma Tüylü zuma oyununda tüylü topları yok edeceksiniz. Klasik zuma oyunlarında olduğu gibi topları patlatmak amacınız olacaktır. Bunu yaparkende sadece mouse yardımı ile kontrollerinizi sağlayın. Oyun play butonuna basarak açılacaktır. Bu zevkli oyunda hepinize iyi eğlenceler dileriz..

Tekerlekli Sandale Yarışı Tekerlekli Sandale Yarışı Tekerlekli sandalye oyunumuzda bir isimde profil oluşturmalısınız. Oyunu kapatıp geri açtığınızda kaldınız yerden devam edebilmeniz için düşünülmüş. Tekerlekli sandalyeye muhtaç kalmış adamımızın kedisi bir arabanın arkasından gitmiş ve  geri kediyi almak için yola koyuluyoruz. Yön tuşları ile tekerlekli sandalyenin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Shift tuşu ile tekerlekli sandalyeye bağlı olan turboyu kullanabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile tekerlekli sandalyenin performansını artırabilir ve modifiye edebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Tek Yönlü Zuma Tek Yönlü Zuma Tek yönlü zuma oyunu klasik zuma oyunlarına nazaran biraz daha farklıdır. Oyunda toplar tek yön olarak atılmaktadır. Yine mouse yardımı ile oynanan bu değişik zuma oyunu yüklendikten sonra Play Game butonuna basmanız oyunun açılmasını sağlayacaktır. Bu zevkli oyunda hepinize iyi eğlenceler dileriz..

Tek Kükürt Tek Kükürt Tek kükürt oyunu sitemizdeki zeka oyunları kategorisinde barınan zeka oyunlarından birisidir. Oyundaki amacınızın elinizde yer alan bir bir kükürt ile oyun kapsamında yer alan tüm ağaçları ve yanıcı öbür maddeyi yakarak seviyeleri atlamaktır. Oyunda kibriti kullanmadan öncesinde ağaçların bazılarını birbirlerine yaklaştırmalı sonrasında kibriti yakmalısınız. Oyunda rüzgarın istikametine de bir sürü uyarı etmelisiniz. Oyunda yer alan tüm ağaçları ve yanıcı maddeleri yakarak seviyeleri geçiniz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz.

Suşi Zuma Suşi Zuma Suşi zuma oyunu ile farklı ve eğlenceli bi oyuna yelken açıyorsunuz. En sevilen oyunlardan biri olan zuma bu sefer renkli toplar ile değilde suşi yemekleri ile karşımıza geliyor. Oyundaki amacımız aynı yemek malzemelerini aynı yere gelecek şekilde bırakmak. üç tane aynı şekil yemek yan yana geldiği vakit yok olacaklar. Oyundaki amacımız da klasik zuma oyunlarında olduğu gibi yemekleri fazla şişirmeden ve sona doğru ulaşmadan yok etmek ve bir sonraki bölüme geçmek. Aksi takdirde yemekler suşiler yolun sonuna kadar geleceklerdir ve oyun sonra erecektir. Oyunu "moose" kontrolü ile oynuyoruz. Sol tuşa bastığımızda ok'un ucundaki yemeği dilediğimiz yere gönderiyoruz. Oyuna başlamak için yüklenmesini bekleyin. Ardından play butonuna basın. Daha sonra tekrar play butonuna basın. Son olarak continue yazısına basın ve oyun başlasın. İyi eğlenceler dileriz.

Pinball Zuma Pinball Zuma Pinball Zuma oyunu adından da anlaşılacağı gibi, dekor ve nesnelerle pinball oyununa benzetilmiş. Ama oyunun amacı yine klasik zuma oyunlarından farklı değil. Mouse kullanarak 3 ve fazla aynı renk topu bir araya getirmeye çalışın ve puanları kazanın. İyi eğlenceler.

Mario Zuma Mario Zuma Mario zuma oyunu klasik zuma oyunları ile aynı işleyişe sahiptir. Marionun bulunduğu bu zuma oyununda yapmanız gereken prensese saldıran topları aynı renkte ve şekilde hizalayarak yok etmeye çalışmaktır. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna basarak oyunu oynayın. Mouse kullanarakta topları yok edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Kuş zuması Kuş zuması Kuş zuması oyununda zuma oyunlarının en iyilerinden birini oynayacaksınız. Görsellik kalites çok iyi olan oyunumuzda mouse yardımı alarak onları uçurun. Aynı renkteki kuşların bir araya gelmesi sonucunda oyunun kontrollerini sağlayabilirsiniz. Bu zevkli oyun Play butonuna basarak açılır. İyi eğlenceler dileriz..